Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
5 listopada 2013

Złapali pięciu pijanych kierowców w weekend

Złapali pięciu pijanych kierowców w weekend
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek w Jastrzębiu-Zdroju w trakcie akcji "Trzeźwość" policjanci przebadali ponad 600 kierowców. Pierwszy nietrzeźwy został złapany już o 6:00.

Do zatrzymania doszło na ulicy Wodzisławskiej jeszcze przed godziną 6:00. Policjanci zatrzymali do kontroli 36-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. Jak wykazało badanie alkomatem, miał w organizmie niespełna promil. Po kilku minutach na tej samej ulicy do kontroli drogowej zatrzymany został samochód marki Renault. Jego kierowcą był 40-latek, który miał ponad promil. Obaj stracą prawo jazdy i mogą pójść do więzienia na 2 lata.

Zatrzymania miały miejsce także w innych punktach miasta. Na ulicy Żytniej, Cieszyńskiej i Świerczewskiego przyłapani zostali trzej mężczyźni, którzy kierowali samochodami po wypiciu alkoholu. Za popełnione wykroczenie grozi im kara grzywny lub aresztu, a także zakaz prowadzenia pojazdów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!