Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
5 listopada 2013

Pijany mężczyzna turlał kosz na alei Piłsudskiego

Pijany mężczyzna turlał kosz na alei Piłsudskiego
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali pijanego 24-latka, który przewrócił kosz na śmieci i turlał go ulicą. Jastrzębianin trafił do aresztu.

Do zdarzenia doszło w weekend, w trakcie nocnego patrolu Alei Piłsudskiego. Policjanci zauważyli w pobliżu przystanku autobusowego młodego mężczyznę. Przewrócił on kosz na śmieci, a później turlał go w kierunku ulicy Katowickiej.

- Kiedy "rozrywkowy" jastrzębianin zauważył oznakowany radiowóz, podjął ucieczkę, jednak już po krótkim czasie został zatrzymany. 24-latek okazał się bardzo agresywny wobec mundurowych, wobec czego zmuszeni oni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego - informuje policja.

Badanie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile. 24-latek trafił do aresztu policyjnego. Odpowie za zaśmiecanie oraz utrudnienie w ruchu, które spowodował na drodze przewrócony kosz. Grozi mu wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Katarzyna06.11.2013 18:53

Ciekawe czy to bzdury wychodzisz rano a tam syf pełno śmieci i kosze poprzewracane a na dodatek gościu tak darł gębe o 2 w nocy że szok. Jak tak dalej pójdzie to w niczym nie będzie odstępstw od dużych miast gdzie jest syf rykowisko i alkoholizm a narkomania na każdym kroku nie pozwala nawet wyjść z psem - takiego chcecie miasta?

hej06.11.2013 9:11

ja nie jaram, ja tylko stwierdzam, że policja zajmuje się bzdurami typu palący trawę, a w nocy pijackie rozróby w najlepsze i ich nie ma. A poza tym troszcz się o siebie, a nie o mój łeb.

gouvu06.11.2013 0:50

Mieszkaniec, pewnie 500 zł

do hej05.11.2013 22:32

a ty co zjarańcu??? ćpaj swoje ****** dalej a będziesz kiedyś jak ten kubeł którego ja poturlam...

Mieszkaniec05.11.2013 21:07

Co znaczy wysoka grzywna ? Ile to jest. Proponuję skierowanie go do sprzątania śmieci w krzakach, miedzy drzewami, i w podobnych miejscach w których nikt nie sprząta. Gdyby nie wykonywał sprzątania to grzywna powinna być tak wysoka aby opłacić kogoś innego. Płatna natychmiast po nie wykonaniu pracy.

hej05.11.2013 16:15

No, nareszcie! Zamiast przeszukiwać lasy w poszukiwaniu trawkarzy trzeba łapać nawalonych agresywnych wandali. Trawkarze wypalą i pójdą do domu, a taki pijany szajbus zdemoluje co się da.

bubil05.11.2013 15:19

Na łeb se to niech włoży.

Pokaż wszystkie opinie (9)