Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 listopada 2013

Pijany mężczyzna turlał kosz na alei Piłsudskiego

Pijany mężczyzna turlał kosz na alei Piłsudskiego
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali pijanego 24-latka, który przewrócił kosz na śmieci i turlał go ulicą. Jastrzębianin trafił do aresztu.

Do zdarzenia doszło w weekend, w trakcie nocnego patrolu Alei Piłsudskiego. Policjanci zauważyli w pobliżu przystanku autobusowego młodego mężczyznę. Przewrócił on kosz na śmieci, a później turlał go w kierunku ulicy Katowickiej.

- Kiedy "rozrywkowy" jastrzębianin zauważył oznakowany radiowóz, podjął ucieczkę, jednak już po krótkim czasie został zatrzymany. 24-latek okazał się bardzo agresywny wobec mundurowych, wobec czego zmuszeni oni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego - informuje policja.

Badanie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile. 24-latek trafił do aresztu policyjnego. Odpowie za zaśmiecanie oraz utrudnienie w ruchu, które spowodował na drodze przewrócony kosz. Grozi mu wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Katarzyna06.11.2013 18:53

Ciekawe czy to bzdury wychodzisz rano a tam syf pełno śmieci i kosze poprzewracane a na dodatek gościu tak darł gębe o 2 w nocy że szok. Jak tak dalej pójdzie to w niczym nie będzie odstępstw od dużych miast gdzie jest syf rykowisko i alkoholizm a narkomania na każdym kroku nie pozwala nawet wyjść z psem - takiego chcecie miasta?

hej06.11.2013 9:11

ja nie jaram, ja tylko stwierdzam, że policja zajmuje się bzdurami typu palący trawę, a w nocy pijackie rozróby w najlepsze i ich nie ma. A poza tym troszcz się o siebie, a nie o mój łeb.

gouvu06.11.2013 0:50

Mieszkaniec, pewnie 500 zł

do hej05.11.2013 22:32

a ty co zjarańcu??? ćpaj swoje ****** dalej a będziesz kiedyś jak ten kubeł którego ja poturlam...

Mieszkaniec05.11.2013 21:07

Co znaczy wysoka grzywna ? Ile to jest. Proponuję skierowanie go do sprzątania śmieci w krzakach, miedzy drzewami, i w podobnych miejscach w których nikt nie sprząta. Gdyby nie wykonywał sprzątania to grzywna powinna być tak wysoka aby opłacić kogoś innego. Płatna natychmiast po nie wykonaniu pracy.

hej05.11.2013 16:15

No, nareszcie! Zamiast przeszukiwać lasy w poszukiwaniu trawkarzy trzeba łapać nawalonych agresywnych wandali. Trawkarze wypalą i pójdą do domu, a taki pijany szajbus zdemoluje co się da.

bubil05.11.2013 15:19

Na łeb se to niech włoży.

Pokaż wszystkie opinie (9)