Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 listopada 2013

Uczniowie ZS nr 2 zawalczą o indeksy

Uczniowie ZS nr 2 zawalczą o indeksy
fot. Wyższa Szkoła Logistyki

Dwoje uczniów z Jastrzębia-Zdroju zakwalifikowało się do VI Ogólnopolskiej Olimpiadzy Logistycznej. Walcząc o finał pokonali blisko 6 tysięcy swoich rówieśników.

Zakończył się pierwszy etapu VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. 534 z prawie 7 tysięcy uczniów, zakwalifikowało się do etapu okręgowego. Wśród nich są uczniowie Zespołu Szkół nr 2 z Jastrzębia-Zdroju - Sylwia Brączek oraz Damian Rduch.

Etap szkolny przeszli uczniowie, którzy najlepiej odpowiedzieli na 25 testowych pytań z zakresu podstaw logistyki i roli transportu oraz spedycji. Następny etap zaplanowany jest na 5 grudnia.

Finał, odbędzie się 7 marca, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Zwycięzcy olimpiady mają szanse na bezpłatne studia, staże i praktyki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W  ZS 2 stawiają na umiejętności językowe W ZS 2 stawiają na umiejętności językowe

Gość z Indii w Jastrzębiu. Co mu się tu podoba? Gość z Indii w Jastrzębiu. Co mu się tu podoba?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!