Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
6 listopada 2013

Przemysław Odrobny nowym bramkarzem JKH GKS

Przemysław Odrobny nowym bramkarzem JKH GKS
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Do niedawna jeszcze golkiper zespołu KTH Krynica, Przemysław Odrobny, zagra w JKH GKS Jastrzębie. To już pewne. Zastąpi na tym miejscu Roberta Slipczenko.

Kłopoty finansowe klubu z Krynicy spowodowały odejście dwóch zawodników, w tym bramkarza kadry Polski, Przemysława Odrobnego. Ten miał prowadzić rozmowy z dwoma klubami - jednym z Polski, drugim z Anglii. Wybrał klub z Polski - JKH GKS Jastrzębie. Potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy dzisiaj rano.

Przypomnijmy, że niedawno upomniany przez zarząd został pierwszy bramkarz jastrzębskiej drużyny, Robert Slipczenko. Golkiper otrzymał już wypowiedzenie umowy. Wiadomo, też że w drużynie nie zagra już Petr Lipina, Bartłomiej Bychawski, Ivo Kotaszka. Propozycję z innego klubu otrzymał Jirzi Zdenek, który odpowiedź o tym czy zostaje w JKH, czy odchodzi, ma podjąć w najbliższy czwartek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
kibic jkh07.11.2013 15:15

Szkoda tylko Lipny , dziękujemy za kilka dobrych lat w Jastrzębiu podczas których udowodnił że to naprawdę dobry zawodnik . Dziękujemy za walkę i oddanie dla Jastzębia przez te wszystkie lata.

s06.11.2013 16:26

Lipina - dziękujemy!!

Magda06.11.2013 12:41

Może teraz uda nam się podnieść się z tego 6 miejsca :) :)

Gość06.11.2013 12:30

jeszcze jeden napastnik by się przydał......

Adam06.11.2013 11:16

papa majtki :D

Fan!06.11.2013 11:03

No! W końcu porządny bramkarz!