Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 listopada 2013

Jastrzębianie z sukcesami zakończyli sezon BNO

Jastrzębianie z sukcesami zakończyli sezon BNO
fot. UKS ZSZ-Jedynka

Zakończył się sezon biegów na orientację odbywających się w ramach Euroregionalnej Ligii Biegów na Orientację. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju zajęła w niej 3. miejsce na 187 startujących klubów.

W zakończonym sezonie Euroregionalnej Ligii BNO brało udział 187 klubów z 11 krajów. Biegi na orientację obywały się na terenach Śląska, Dolnego Śląska, województwa lubuskiego, a także w Czechach.  W klasyfikacji drużynowej UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój zajął III miejsce przegrywając tylko z WKS-em Wawel z Krakowa i UNTS-em z Warszawy.

Druga drużyna reprezentująca miasto to zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 5, którzy zdobywając 420,87 punktów znaleźli się na 116. miejscu.

Indywidualnie w klasyfikacji generalnej na podium znalazło się pięciu zawodników z Jastrzębia. Swoje kategorie wiekowe wygrali Jarosław Borgiel (M16) i  Rafał Mastela (M35). Na drugim stopniu podium stanęli Julia Papszun (K10) i  Błażej Kołeczko (M12). Trzeci był Bartosz Kołeczko w kategorii M14.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Orientaliści" spędzili majówkę biegając "Orientaliści" spędzili majówkę biegając

Biegacze na orientację na drugim miejscu w KPŚ Biegacze na orientację na drugim miejscu w KPŚ

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!