Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
7 listopada 2013

Napadli na stację paliw i sterroryzowali pracownice

Napadli na stację paliw i sterroryzowali pracownice
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

6 listopada na jednej ze stacji benzynowych w Jastrzębiu-Zdroju miał miejsce napad. Napastnicy sterroryzowali kasjerki i ukradli z kasy około 450 złotych.

Napad miał miejsce na obrzeżach miasta, we wtorek około godziny 22:00. Na stację benzynową weszło dwóch młodych mężczyzn. Jastrzębianie dla niepoznaki postawili na ladzie dwie puszki z piwem, po czym zaatakowali nożami kuchennymi dwie obsługujące stacje kasjerki. Jedną z kasjerek obezwładnili rzucając ją na ziemię i dociskając nogą do podłoża. Drugiej kobiecie przystawili nóż do brzucha i kazali opróżnić kasę. Przestępcy ukradli z szuflady kasy około 450 złotych, a także kasetkę z bilonem. Uciekli na widok klienta, który podjechał pod dystrybutor. Po chwili zatrzymał ich policyjny patrol.

- Do tego czasu 19 i 21-latek zdążyli pozbyć się kasetki, noży i odzieży, jednak, kiedy w kieszeni jednego z nich ujawniono skradzione pieniądze, nie było żadnych wątpliwości, co do tego, że to właśnie oni dokonali rozboju - informuje policja. 

Po przeszukaniu terenu w pobliżu stacji znaleziono porzucone rzeczy. Badanie alkomatem wykazało u zatrzymanych po 2 promile. Za popełnione przestępstwo mogą pójść do więzienia na 12 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Grupowiec10.11.2013 21:52

A nie mogli wpaść na swoje noże ? To taki klasyczny wypadek. I wszyscy by byli zadowoleni.
Na pewno nie przeżyją wczasów.

Kamil08.11.2013 12:23

Łagry itd? Po co? Wystarczyło by pozwolenie na broń i nieograniczona możliwość samoobrony w momencie zagrożenia. Zanim któryś z tych wyrzutków przystawiłby nóż, leżał by na podłodze krwawiąc, postrzelny ostrzegawczo pięć razy w głowę.

obiektyw08.11.2013 10:27

Wzorem Rosji, powinniśmy mieć obozy pracy. Każdy z więźniów powinien na siebie (i ewentualnie na swoje ofiary) zarobić.
Teraz koszt utrzymania więźnia to ok 3k pln!?!?! Ile Wy wydajecie miesięcznie na swoje utrzymanie?

Maciej08.11.2013 9:00

Dobrze gnoją!!!! Jastrzębie ma być bezpieczne!. Dlatego powinny być zwiększone patrole piesze policji i straży miejskiej, zamiast łapać kierowców przekraczających prędkość!

Adaś07.11.2013 19:35

O którą stację paliw chodzi?

..07.11.2013 14:30

To pewnie ****** z Ruptawy ! hahaha

Rutek07.11.2013 11:13

Tak jest 12lat ciężkich robót z nie wczasy na szerokiej na nasz koszt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (13)