Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 listopada 2013

Zaprojektuj ozdobę świąteczną i zgarnij nagrodę

Rusza konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczno-choinkową. Udział w nim mogą wziąć wszyscy uczniowie szkół podstawowych z Jastrzębia-Zdroju.

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju organizuje konkurs dla uczniów szkół podstawowych. Zadaniem dzieci jest wykonanie ozdoby choinkowej dowolną techniką i w dowolnej formie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Prace należy oddać do 12 grudnia, w siedzibie Klubu "Kaktus" przy ulicy Katowickiej. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 18 grudnia w Klubie "Kaktus".

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!