Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 listopada 2013

Pijany Ukrainiec czeka na wyrok sądu

Pijany Ukrainiec czeka na wyrok sądu
fot. sxc.hu

Ponad 1,5 promila miał w organizmie Ukrainiec, który kierował mercedesem zatrzymanym przez policjantów. Obcokrajowiec będzie osądzony w trybie przyspieszonym.

W środę w nocy, na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kościuszki, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Ich uwagę zwrócił niepewny styl jazdy kierowcy samochodu. Badanie alkomatem pokazało, że zatrzymany ma ponad półtora promila. 

- W związku z tym, że kierującym okazał się obywatel Ukrainy, postępowanie w jego sprawie odbędzie się w trybie przyspieszonym i najpóźniej jutro zatrzymany zostanie doprowadzony przed oblicze sądu - informuje policja. 

Za popełnione przestępstwo 31-latkowi grozi kara pozbawienia wolności na okres dwóch lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Polska07.11.2013 23:49

Otwarte granice...