Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 listopada 2013

JKH GKS Jastrzębie wygrał z Polonią Bytom 6:1

JKH GKS Jastrzębie wygrał z Polonią Bytom 6:1Zobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorkowym meczu jastrzębianie pokonali hokeistów z Bytomia 6:1. Udany debiut zaliczył w barwach JKH nowy bramkarz, Przemysław Odrobny.

Mecz lepiej rozpoczęli jastrzębianie. Większość akcji toczyła się przy bramce rywala z Bytomia. To jednak gości jako pierwsi wykorzystali szanse i wrzucili krążek do bramki JKH. Zawodnicy Mojmira Trliczika jednak ciągle najeżdżali bramkę rywala. W 11. minucie pierwszego gola dla Jastrzębia zdobył Szymon Marzec. Chwilę później drugiego dołożył Mateusz Danieluk. Ostatnie słowo w tej tercji należało do JKH. Bramkarza TMH Polonii Bytom ograł ponownie Mateusz Danieluk.

Druga odsłona rozpoczęła się od błyskawicznego gola Macieja Urbanowicza, który już 49 sekund po gwizdku sędziego strzelił bramkę. Jastrzębianie mieli dużo groźnych akcji, jednak dobrze spisywali się rywale z Bytomia. Goście atakowali rzadziej, ale mimo to mogli zagrozić kilkakrotnie bramce strzeżonej przez Przemysława Odrobnego.

W ostatniej tercji to dalej gospodarze kontrolowali grę. W 46. piątką bramkę dla Jastrzębia strzelił Richard Bordowski. Minutę później na listę strzelców wpisał się Radek Prochazka, który popisał się mocnym strzałem z dystansu. Zawodnicy Polonii Bytom nie mieli już szans na odrobienie strat, mimo to ciągle atakowali i wykorzystywali kontrataki. Nie udało im się jednak zdobyć już żadnej bramki.

JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
0:1 (04:17) Filip Stoklasa - Dawid Maciejewski (5/4)
1:1 (10:24) Szymon Marzec - Damian Kapica, Łukasz Nalewjaka
2:1 (11:01) Mateusz Danieluk - Richard Kral, Łukasz Nalewajka
3:1 (19:09) Mateusz Danieluk - Richard Kral
4:1 (20:49) Maciej Urbanowicz - Szymon Marzec, Kamil Górny
5:1 (45:49) Richard Bordowski - Mateusz Danieluk, Richard Kral (5/4)
6:1 (46:45) Radek Prochazka - Daniel Minge

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Górny, Labryga, Bordowski, Kral, Danieluk - Marzec, Bryk, Kulas, Prochazka, Urbanowicz - Minge, Kostek, Łukasz Nalewajka, Kapica, Radosław Nalewajka.

TMH Polonia Bytom: Witkowski - Owczarek, Vrana, Fabry, Akins, Salamon - Maciejewski, Valecko, Łucznikow, Meidl, Stoklasa - Stępień, Kantor, Kłaczyński, Wróbej, Stasiewicz - Bajon, Wieczorek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość13.11.2013 19:25

tylko siatkuwka!

fanka13.11.2013 17:15

zdenek został mój ulubieniec w zespole

czerkafski12.11.2013 21:42

Sęsacja na Wemblej.