Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 listopada 2013

Małżeństwo pobiło sąsiada na oczach policjantów

Małżeństwo pobiło sąsiada na oczach policjantów
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali małżeństwo, które pobiło swojego sąsiada. Para napadła na poszkodowanego, ponieważ podejrzewała, że rozpowiada on na ich temat plotki.

W niedzielę, po godzinie 21:00 na Osiedlu Pionierów do policjantów podszedł mężczyzna, który twierdził, że pobili go sąsiedzi. 

- Kiedy mężczyzna podszedł do domofonu, żeby przekazać stróżom prawa, pod którym numerem mieszkają sprawcy, ci wyszli akurat z klatki schodowej i zaczęli go okładać. Policjanci, którzy niespodziewanie stali się świadkami całego zajścia, natychmiast rozdzielili uczestników i zatrzymali agresywną parę - poinformowała policja.

Pijani sprawcy napadu wyjaśnili funkcjonariuszom, że zaatakowali sąsiada, bo rozpowiadał plotki na ich temat. 42-letni mężczyzna i jego 35-letnia żona zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

Kiedy wytrzeźwieli przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu. Swoje zachowanie tłumaczyli działaniem alkoholu. Parze grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
SJZ6513.11.2013 19:19

Uff, happy end. Przecież jak byli mocno wkurzeni to mogło się i glinom "złapać". Niebezpieczeństwo istniało gdyż była tam 35-letnia "baba" a "uny sie panie nie szczypiom".

EDEK13.11.2013 18:48

I DOBRZE ZROBILI JESLI OBGADYWAL TO SIE NALEZALO POPIERAM

Bonifacy13.11.2013 11:03

czyżby Hanka i Andrzej?

cukero13.11.2013 10:46

Najważniejsze, ze nie ćpali, chlapnąć sobie każdy może.