Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 listopada 2013

Miasto wzbogaci się o nowe siłownie pod chmurką

Miasto wzbogaci się o nowe siłownie pod chmurką
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na terenie Jastrzębia-Zdroju powstają dwie kolejne siłownie na świeżym powietrzu. Łączny koszt ich budowy to prawie 200 tysięcy złotych.

Pierwsza z siłowni powstaje na osiedlu 1000-lecia. Plac, na którym powstaje będzie miał kształt prostokąta. Prace nad jej budową już trwają. Następna w planie jest siłownia na osiedlu Staszica, przy ulicy Poznańskiej jej kształt będzie zbliżony do litery V. Siłownie wyposażone zostaną w osiem urządzeń do ćwiczeń.

- W poprzednich latach siłownie „pod chmurką” powstały w jarze przy ul. Turystycznej, przy ul. Katowickiej oraz przy ul. Wielkopolskiej. Cieszą się one dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie z nich korzystają - powiedziała Katarzyna Wołczańska, rzecznik prasowy UM

Całkowity koszt budowy nowych siłowni, wraz z ich wyposażeniem, to ponad 193 tys. zł. Prace mają się zakończyć do połowy grudnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

 Kobieta wzywała pomocy na osiedlu 1000-lecia Kobieta wzywała pomocy na osiedlu 1000-lecia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
kubuc15.11.2013 22:32

tu chodzi o to, ze urzędnikom w UM udało się zrobić siłownię jedną, drugą, więc idą za ciosem - kserują dokumenty i robią to samo kolejny raz, a potem układają pasjansa na kompie. To jest bezpieczne i bez wysiłku do zrobienia - piętnaście siłowni. Zrobić coś innego to już wymagałoby i pracy i, co gorsza, kompetencji.

aaa14.11.2013 12:34

To jest wywalanie pieniędzy w błoto!! Dosyć często przechodze obok tej siłowni na Wielkopolskiej i albo nikogo tam nie ma albo czasem ktoś siedzi na ławeczce. Ćwiczącej osoby jeszcze nie widziałam. Szkoda kasy i to naszej kasy!!! Wydają nasze pieniądze na takie głupoty a czy ktoś się nas zwykłych obywateli pytał o zdanie w tej kwestii??

Gość14.11.2013 10:40

a kiedy się wezmą za OWN???? pewnie sobie znowu
przed wyborami przypomną

niezadowolony14.11.2013 10:34

a na zofiówce same bary o.O *********

Muka14.11.2013 4:57

Na szerokiej?Tam już po kilku dniach to poniszczą..

artur13.11.2013 23:01

jakieś dziecko nadwyręży rączkę, i sprawa trafi do sądu :D

xxx13.11.2013 22:44

Super, niech się młodzież ma gdzie wyszaleć. Bo siedząc przed komputerami nie mają gdzie zużyć energii.

Pokaż wszystkie opinie (25)