Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
15 listopada 2013

Kradł, a swoje łupy ukrywał w krzakach

Kradł, a swoje łupy ukrywał w krzakach
Zdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali 26-latka, którego podejrzewają o włamania do piwnic. Mężczyzna część łupów schował w zaroślach niedaleko swojego domu.

Jak ustalili policjanci z wydziału kryminalnego, 26-latek kradł od lipca tego roku. Mężczyzna włamywał się do piwnic i zabierał z nich to, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Wśród skradzionych rzeczy znalazły się elektronarzędzia, sprzęt RTV i rowery górskie. 

- Straty oszacowane zostały na 6000 złotych. Swoje łupy mężczyzna chował głównie w leśnych zaroślach, a następnie sprzedawał w lombardach lub punktach skupu złomu - informuje policja.

Odzyskane rzeczy wrócą do właścicieli. O dalszym losie 26-latka zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Geee Wiiiz16.11.2013 21:31

Wspaniale, swoim zachowaniem nawiązywał do tradycji Czarnego Rycerza, który również kradł i karawany kupieckie ukrywał w jarach i krzakach.