Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
15 listopada 2013

Kradł, a swoje łupy ukrywał w krzakach

Kradł, a swoje łupy ukrywał w krzakach
Zdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali 26-latka, którego podejrzewają o włamania do piwnic. Mężczyzna część łupów schował w zaroślach niedaleko swojego domu.

Jak ustalili policjanci z wydziału kryminalnego, 26-latek kradł od lipca tego roku. Mężczyzna włamywał się do piwnic i zabierał z nich to, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Wśród skradzionych rzeczy znalazły się elektronarzędzia, sprzęt RTV i rowery górskie. 

- Straty oszacowane zostały na 6000 złotych. Swoje łupy mężczyzna chował głównie w leśnych zaroślach, a następnie sprzedawał w lombardach lub punktach skupu złomu - informuje policja.

Odzyskane rzeczy wrócą do właścicieli. O dalszym losie 26-latka zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Geee Wiiiz16.11.2013 21:31

Wspaniale, swoim zachowaniem nawiązywał do tradycji Czarnego Rycerza, który również kradł i karawany kupieckie ukrywał w jarach i krzakach.