Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 listopada 2013

Damian Jonak zmierzy się jednak z innym rywalem

Damian Jonak zmierzy się jednak z innym rywalem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

23 listopada w Jastrzębiu odbędzie się gala boksy Wojak Boxing Night. Jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Damiana Jonaka. Okazało się jednak, że jego rywalem nie będzie Rafael Bejaran.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że nieoficjalnie rywalem Damiana Jonaka (36:0) będzie Rafael Bejaran z Dominikany. Jak informuje organizator gali, z Polakiem zmierzy się jednak Kris Carlsaw (18:4). Brytyjczyk stoczył 22 pojedynki, w tym 18 zwycięskich, z których 4 zakończył nokautem. Na początku tego roku bokser stoczył walkę o tytuł mistrza Europy WBO wagi junior średniej, jednak przegrał po 12 rundach z Michelem Soro.

Oprócz tej walki, na ringu zobaczyć będzie można Pawła Kołodzieja, Macieja Miszkina, Przemysława Unrowskiego, Krzysztofa Koptyka i Marka Matyja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
..15.11.2013 13:14

co to za walka jak będzie walczył z Rafaelem i ten się dowiaduje o tym miesiac przed - kiedy przygotowania do walki ?
TAKĄ ŚCIEME TO SOBIE RÓBCIE W STOLICY JAK RESZTE INNYCH !