Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
15 listopada 2013

Podszywają się pod fałszywych pracowników

Podszywają się pod fałszywych pracowników
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policja ostrzega przed przestępcami, którzy podszywają się pod fałszywych pracowników i oszukują osoby starsze. Coraz więcej sygnałów o takich oszustach dostaje policja w całym województwie śląski. W naszym mieście przestępcy też próbowali swoich sił.

Przestępcy najczęściej podszywają się pod pracowników wodociągów, gazowni, administracji, urzędników, funkcjonariuszy publicznych i pracowników społecznych. Często też wykorzystują metodę "na wnuczka", przedstawiając się jako krewni.

Również w Jastrzębiu, w ostatnim czasie, oszuści kilkakrotnie próbowali podszyć się pod krewnych i pożyczyć pieniądze. Jednak żadnemu z nich nie udało się nikogo nabrać.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość18.11.2013 21:27

Zmieńcie ten tytuł! Przecież nikt nie podszywa się pod FAŁSZYWYCH pracowników.

...15.11.2013 15:56

Tomasz-ten to potrafi oszukać każdego,nawet chlebodawcę a brewka mu nie tyknie...