Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 listopada 2013

Jastrzębie-Zdrój otrzymało Czarny Diament

Jastrzębie-Zdrój otrzymało Czarny Diament
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

W piątek w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbyła się gala wręczenia "Czarnych Diamentów". Spośród rozdanych nagród, trzy przyjechały do Jastrzębia-Zdroju.

Nagroda "Czarny Diament" przyznawana jest od 14 lat przez Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego za osiągnięcia gospodarcze i technologiczne. Kapituła przyznająca nagrodę zwraca także uwagę na działalność wspierającą inicjatywę społeczną i współprace z samorządem terytorialnym.

W tym roku nagroda została przyznana miastu Jastrzębie-Zdrój i prezydentowi Marianowi Janeckiemu. Nagrodę specjalną otrzymał prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., Jarosław Zagórowski. Natomiast w kategorii przedsiębiorców nagrodę otrzymała firma Azis Mining Service z Jastrzębia-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody

JSW: W grudniu wypłacą barbórkę w całości. Będzie wyższa o ok. 30 proc. JSW: W grudniu wypłacą barbórkę w całości. Będzie wyższa o ok. 30 proc.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Andrzej20.11.2013 12:54

Parodia.

Gość19.11.2013 8:34

To już nawet nie jest śmieszne. Oni chyba żyją w innym świecie.