Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
18 listopada 2013

3-cie miejsce jastrzębianki w konkursie piosenki

W sobotę 16 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu odbył się XXI Konkurs Piosenki Poetyckiej "Jastrzębskie Śpiewania". III miejsce przypadło jastrzębiance.

Pierwsze miejsce w konkursie piosenki poetyckiej przypadło Jagodzie Klimek z Rybnika, która wykonała utwory "Oczy tej małej" oraz "Proszę sądu". Na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Biniek z Wróblew, która zaśpiewała "Nie ma Ciebie" i "Spacerologia". Trzecie miejsce zajęła jastrzębianka, Dominika Kozak. Mieszkanka naszego miasta zaśpiewała "Zakochałam się w czwartek niechcący" oraz "Tańczące Eurydyki". Ex aequo na trzecim miejscu znalazł się zespół Inne z Rybnika. Ponadto wyróżnienia otrzymał zespół Silsila oraz Joanna Widera i Agnieszka Lupierz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Jastrzębskie Śpiewania": Nagroda dla Jagody Ślakowskiej "Jastrzębskie Śpiewania": Nagroda dla Jagody Ślakowskiej

Jastrzębskie Śpiewania z Kasia Kowalską Jastrzębskie Śpiewania z Kasia Kowalską

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość19.11.2013 13:08

w konkursie była brana pod uwagę piosenka a nie talent wykonawcy.jola22