Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 listopada 2013

Młodzież zaprezentuje spektakle o używkach

Po raz trzeci w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Wystąpią w nim uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W piątek, 22 listopada, w kinie Centrum zobaczyć będzie można występy grup teatralnych reprezentujących szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Tematem przewodnim zaprezentowanych spektakli są uzależnienia i ich konsekwencje. Przegląd rozpoczyna się o godzinie 9:00.

- Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi uczniów na problemy związane z kształtowaniem właściwych postaw wobec używek - alkoholu, papierosów, narkotyków i innych środków odurzających - wyjaśnia Urząd Miasta. 

Organizatorem Miejskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych jest Straż Miejska pod patronatem prezydenta Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!