Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
19 listopada 2013

Opiekowała się córką mając ponad 3 promile

Opiekowała się córką mając ponad 3 promile
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 54-latkę, która będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się swoją 11-letnią córką. Mundurowych wezwał starszy brat.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, na osiedlu 1000-lecia. Na miejsce, policjantów wezwał mieszkający w sąsiednim mieście brat dziewczynki. Jak wyjaśnił, jego matka będąc kompletnie pijaną sprawowała opiekę nad swoją 11-letnią córką. Badanie alkomatem pokazało, że 54-letnia kobieta ma w organizmie 3,3 promile.

- Dziewczynka trafiła pod opiekę starszego brata, natomiast dalszy los ich matki wyjaśni się już niebawem. Jeżeli okaże się, że jastrzębianka naraziła córkę na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość19.11.2013 16:19

Co się stało ptaszyn??? Mam dziecko pod opieką to nie piję proste! Czy urodziny czy Sylwester....jeśli z dziećmi to u mnie jest jedna zasada, zawsze przynajmniej jedna osoba nie pije! W ogóle! 3,3 promile.... przecież ona musiała być półprzytomna....no chyba że zaprawiona w bojach.

Gość19.11.2013 12:47

Czy to jedyna mamuśka w Jastrzębiu, która nie zajmuje się dziećmi? To norma, dzieci wychowuje klatka schodowa, trzepak, śmietnik. Zawsze to większa przyjemność spotkać się ze znajomymi. wypić kawkę i piwko, niż zajmować się bachorami. Jak rodzice maja dobry humor to po godzinie 23 zamówią pizzę.

ptaszyn19.11.2013 11:19

No i co się stało? Pewnie matkę zamknąć a bratu przeznaczyć 1.600,- jako rodzina zastępcza! Tak się robi,jest wiele rodzin,którym się nie pomaga! zabierając dzieci rodzinie zastępczej,co należy się kasa? Jeżeli tacy chętni,proszę bardzo za takie rodzinne jak każdy otrzymuje,i zobaczymy ten uśmiech do?!