Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 listopada 2013

Paliło się w bloku na ulicy Turystycznej

Paliło się w bloku na ulicy Turystycznej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek popołudniu jastrzębska Straż Pożarna otrzymała wezwanie do pożaru w bloku na ulicy Turystycznej. Na miejsce wysłano 4 wozy strażackie.

18 listopada około godziny 17:00, Straż Pożarna otrzymała informacje o pożarze w bloku na ulicy Turystycznej. Wysłano tam cztery zastępy strażaków. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w jednej z klatek pali się szyb windy.

Ugaszenie ognia razem z dotarciem do bloku zajęło 30 minut. Jak ustalili strażacy, pożar wybuchł na dnie szybu, gdzie z powodu podpalenia lub zaprószenia ognia, płonęły zalegające śmieci. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, nie została uszkodzona także winda, która znajdowała się na wyższych piętrach budynku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jerzy20.11.2013 15:39

Jakiś kolejny debil ujawnił swoje beznadziejne jestestwo. Podpalenie szybu musi być karane jak rozmyślny zamach na życie niewinnych ludzi. Gdyby nikt nie zauważył tego pożaru i przy złym zbiegu zdarzeń, o co nie tak trudno, w Jastrzębiu właśnie trwała by żałoba. Policja wraz z mieszkańcami tego bloku powinna starać się odnaleźć debila zabójcę. Codziennie ktoś w bloku wygląda z nudów przez okno. Wystarczy przepytać wszystkich żeby dowiedzieć się kto kręcił się koło klatki schodowej. I już znajdą się podejrzani.

strażak20.11.2013 1:32

Na Słonecznej też sie paliło mieszkanie w niedziele ..Widziałam jak policjanci ratowali faceta z płonacego mieszkania, przed przyjazdem straży. Nic nie piszą. Wiektos o co chodziło?