Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
20 listopada 2013

18-latka i 19-latka zatrzymane z pochodną amfetaminy

18-latka i 19-latka zatrzymane z pochodną amfetaminy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

18 listopada w Jastrzębiu zatrzymano dwie dziewczyny, które miały przy sobie narkotyki. Wpadły dzięki reakcji osoby, która wezwała policję zaalarmowana zachowaniem znajdujących się w zaparkowanym aucie osób.

W poniedziałek wieczorem policja otrzymała anonimowe zgłoszenie o dwóch samochodach, których pasażerowie zachowywali się w dziwny sposób. Na wskazany przez świadka parking jednego z jastrzębskich supermarketów wysłany został patrol. Policjanci zauważyli tam dwa wspomniane auta.

- W jednym z pojazdów znajdowały się 4 osoby, które przyjazd funkcjonariuszy wyraźnie zdenerwował. Podczas legitymowania przystąpiono do kontroli osobistej, w wyniku, której policjantka ujawniła u dwóch młodych kobiet substancje zabronione - informuje policja.

Zatrzymana 19-latka miała przy sobie dwa woreczki, w których była pochodny amfetaminy. Jej młodsza o rok koleżanka, mieszkanka województwa opolskiego, miała jeden woreczek z pochodną tego samego narkotyku. Obie nastolatki zostały przewiezione do policyjnego aresztu. Teraz o ich losie zdecyduje sąd, za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość21.11.2013 12:56

to była metamfetamina hahahahah :D elo

Gość21.11.2013 1:00

Rudofil zanim sie wypowiesz to zasięgnij info od kogos albo dorośnij i nabierz doświadczenia i wiadomości. Przy pierwszym popełnieniu przestępstwa sąd patrzy na takie osoby pobłażliwie i daje najmniejszy wymiar kary mająć nadzieję że to wystarczy by człowiek się zmienił na dobre. Dopiero recydywista dostaje kare pozbawienia wolności zaczynając od minimum. Dotarło czy jestem debilem?? O ile wiesz co ten wyraz oznacza :/

nie 85'' 20.11.2013 20:08

******** ćpuny...za mało zajęcia,bez pracy i reszta prowadzi do tego a wielce wykształceni *********** że to lekarstwo...żeby wam dupska pękły w kryminale

Przeciwnik ćpunów20.11.2013 15:45

Pochodna amfetamiy to już nie jest trawka. Rudolfi należy do tych ludzi, którzy są pewni, że trochę narkotyku tylko pomoże a nigdy nie zaszkodzi. A może tym dziewczynom spuścił te pokruszone tabletki ?
Gdyby dziewczyny wiedziały, że proszek nie jest narkotykiem nie zachowały by się dziwnie. A tak mają przechlapane. I bardzo dobrze.

RudofilRudofil20.11.2013 12:12

Pochodną amfetaminy? Czy może w końcu zaczniecie pisać że Ci wszyscy przestępcy posiadają pokruszone tabletki dostępne w aptece bez recepty, które reagują w podręcznymi narkotestami policji. Może by tak informacja ile osób zatrzymanych z tą pochodną amfetaminy w końcu otrzymuję jakąś karę>

Gość20.11.2013 12:12

Grunt, że sklepiki w piwnicach nie są zagrożone. Dziennie przewija się tam po kilkadziesiąt osób.