Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 listopada 2013

Chodnik wyremontowany, ale nadal krzywy

Chodnik wyremontowany, ale nadal krzywy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Niedawno zakończył się remont chodnika na ulicy Poznańskiej. Liczne prośby mieszkańców, przyniosły skutek - od dwóch tygodni mogą już spacerować nowym chodnikiem. Chodnik jest jednak nadal krzywy.

Jeszcze do niedawna stan chodnika stwarzał zagrożenie dla pieszych. Dwa tygodnie temu kilkunastometrowy trakt pieszy oraz schody zostały wyremontowane. Mimo, że płytki są nowe to chodnik nadal jest krzywy. Mieszkańcy skarżą się na to, że zimą łatwo będzie można spaść z górki na której jest położony.

- Po co robili nowy chodnik jak dalej jest krzywy? Schody są dobre, ale chodnik do wymiany - komentuje mieszkaniec ulicy Poznańskiej.

- Remont chodnika miał być przeprowadzony w 2014 roku, natomiast prace udało się przeprowadzić już teraz w ramach napraw awaryjnych. Była to wymiana płytek. O kwocie, jaka została wydatkowana, będzie można powiedzieć, kiedy otrzymamy kosztorys zadania - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość21.11.2013 23:26

jest krzywy bo jest z górki...:D

mieszkaniec21.11.2013 18:12

Chodnik owszem jest potrzebny gdyż dla wielu osób to jedyna droga do kościoła i UP, lecz chciałbym się dowiedzieć która firma wykonywała remont tego chodnika. Płyty wyglądają jak przeniesione z innego starego chodnika w inne miejsce. Remont na pewno kosztował dobre kilka tyś zł. ;) Naprawdę fuszerka i wstyd. To miejsce wcale nie różni się prawie niczym niz miesiac temu.;/

mieszkaniec21.11.2013 8:00

Wczoraj 20.11 około godz. 21.30 na pszczyńskiej po nowo wyremontowanym chodniku jeżdziła sobie spokojnie maszyna do czyszczenia chodników!!!!!!!! Zeby było śmieszniej padał. deszcz i chodnik błyszczał po deszczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość21.11.2013 0:53

Jaka wymiana płyt!!! Szedłem tam w niedziele do kościoła i nowych płyt nie zauważyłem. Pod stare płyty podsypany piasek i wyrównane więc koszty pewnie błache. Pewnie cene ktoś krzyknie z kosmosu i urząd zapłaci jak za nowy chodnik. Druga uwaga jest taka że chodnik mimo że stary to jest prosty więc ktoś sie czepia pierdół. Tacy to niech z domu nie wychodzą, w którym mają zrobione wszystko idealnie.

kkk20.11.2013 20:22

Emeryt psa wyprowadzi (yorka) i nie może on szłapska złamać...a na dodatek trzeba zajrzeć kto i gdzie co robi żeby ewentualnie donieść komu trzeba,po to są chodniki których się nie używa i parapety dla starych bab...

jan20.11.2013 17:25

Na taki chodnik kase wydać, to chore!! Jak tam ktoś przejdzie w ciągu godziny, to jest dobrze

Gość20.11.2013 12:08

Wszystkie chodniki po remontach są krzywe, ale jeżeli nikt nie dokonuje należytego odbioru, to nie ma się czemu dziwić.

Pokaż wszystkie opinie (8)