Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
21 listopada 2013

Zdradziło go odbicie tablicy rejestracyjnej

Zdradziło go odbicie tablicy rejestracyjnej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na ulicy Arki Bożka doszło do kolizji pojazdów. Sprawca uciekł z miejsca wypadku, ale okazało się, że numery rejestracyjnego jego auta odbiły się na zderzaku uderzonego samochodu.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 18 listopada. 46-latek kierujący samochodem transportowym nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył jadącego przed nim fiata punto, którym kierowała 25-latka. 

- Zaraz po zdarzeniu poszkodowana poprosiła 46-latka, aby wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe, gdyż jadąca z nią matka źle się poczuła, na co sprawca stwierdził, że jemu nic się nie stało, po czym wsiadł do swojego samochodu i odjechał - informuje policja.

Namierzenie sprawcy nie trwało długo. Dwie godziny po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że numery rejestracyjne jego samochodu odbiły się na zakurzonym zderzaku auta w które wjechał.

Pasażerka fiata punto doznała skręcenia kręgosłupa na odcinku szyjnym. Po udzielonej pomocy została zwolniona do domu. Jastrzębianinowi, który spowodował wypadek, za ucieczkę z miejsca zdarzenia oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanej grozi areszt lub grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
ups24.11.2013 12:39

dobrze że laska miała nie umyty samochód , bo monitoring na rondzie 100m dalej pewnie i tak niczego nie zarejestrował. Żenada ....

Lolek21.11.2013 11:25

To ja od dzisiaj nie będę już mył auta :D

oburzony21.11.2013 11:09

Ucieczka z miejsca wypadku jest traktowana jak jazda po pijaku. Zero litości ! Dlaczego uciekł? Dlaczego nie pomógł? A gdyby to w jego matkę/żonę ktoś wjechał? Facet nie nadaje się na kierowcę ! Powinni mu przywalić karę z górnej półki !!! Amen

gerdoj21.11.2013 9:18

Haha, dobre! ale miał chłop pecha. oczywiście nie powinien uciekać z miejsca wypadku