Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
21 listopada 2013

JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok

  • JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok
  • JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok
  • JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok
Więcej zdjęć:
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa wydała kalendarz ze swoimi pracownikami. Trafi on do pracowników i klientów JSW.

W poprzednich latach, w kalendarzu pokazane były między innymi kobiety, które pracują w górnictwie, a także dzieci z rodzin pracowników JSW. W sesji do tegorocznej edycji kalendarza udział wzięli: Patrycja Pawłowska, Bartosz Janiszewski, Patryk Lewandowski, Wioleta Batruch, Krzysztof Duda, Jan Duda, Arkadiusz Kąkol, Anna Ochojska, Artur Barciok, Marcin Klusek, Natalia Werowska, Marcin Staroń i Kamil Kozłowski. 

W minioną środę, prezes Jarosław Zagórowski, spotkał się w siedzibie spółki z pracownikami, którzy pozowali do zdjęć. Kalendarz na rok 2014 trafi do pracowników i klientów Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Ten od kurczaków27.11.2013 19:43

Ptok was cisł zawistne gorole :D

Hanys z Mszanej27.11.2013 19:10

do kalendarza mógł się zgłosić każdy ze stażem poniżej 3 lat, były informacje w trybunie górniczej, jastrzębskim węglu i na stronie jsw. brawo dla tych młodych że się odważyli i się zgłosili bo na pewno wiedzieli że takie pajace jeden z drugim będą ich obrażać np w komentarzach :)

:)25.11.2013 15:16

ach nie ma co przejmowac sie takimi pustymi komentarzami... wszyscy twierddza ze dostalismy za to ogromne pieniadze to nich sobie tak mysla dalej... przyajmniej zrzera ich zazdrosc :):) a my wiemy jak jest bylo i bedzie:) niesamowita przygoda:)

uczestnik kalendarza24.11.2013 16:26

a do sesji wystarczyło się zgłosić !

ps. sosnowiec nie jest ostatni w rankingu. jakimś na pewno....

uczetnik kalendarza24.11.2013 16:23

sam jesteś pociotka ! trza się było uczyć !

EL Z BU23.11.2013 12:35

ZK ZAWSZE MOZESZ ISC DO PRYWACIARZA ZA DWA KOŁA

zyczliwy gornik22.11.2013 18:02

jak sie nie chcesz sprzedac takiemu komus jak zagorowski to po co pracujesz na kopalni... jakby nie bylo jestes jednym z tych ktorzy robia na jego spolke i wyplate wiec nie mam nic wiecej do powiedzenia.. skoro twierdzisz ze ktos sie sprzedal to ty tak samo bo akceptujac prace w jsw akceptujesz utrzymywanie soba spolki.... wiec kto tu sie sprzedaje??? dziwne myslenie...

Pokaż wszystkie opinie (14)