Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 listopada 2013

JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok

  • JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok
  • JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok
  • JSW zaprezentowało kalendarz na 2014 rok
Więcej zdjęć:
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa wydała kalendarz ze swoimi pracownikami. Trafi on do pracowników i klientów JSW.

W poprzednich latach, w kalendarzu pokazane były między innymi kobiety, które pracują w górnictwie, a także dzieci z rodzin pracowników JSW. W sesji do tegorocznej edycji kalendarza udział wzięli: Patrycja Pawłowska, Bartosz Janiszewski, Patryk Lewandowski, Wioleta Batruch, Krzysztof Duda, Jan Duda, Arkadiusz Kąkol, Anna Ochojska, Artur Barciok, Marcin Klusek, Natalia Werowska, Marcin Staroń i Kamil Kozłowski. 

W minioną środę, prezes Jarosław Zagórowski, spotkał się w siedzibie spółki z pracownikami, którzy pozowali do zdjęć. Kalendarz na rok 2014 trafi do pracowników i klientów Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Ten od kurczaków27.11.2013 19:43

Ptok was cisł zawistne gorole :D

Hanys z Mszanej27.11.2013 19:10

do kalendarza mógł się zgłosić każdy ze stażem poniżej 3 lat, były informacje w trybunie górniczej, jastrzębskim węglu i na stronie jsw. brawo dla tych młodych że się odważyli i się zgłosili bo na pewno wiedzieli że takie pajace jeden z drugim będą ich obrażać np w komentarzach :)

:)25.11.2013 15:16

ach nie ma co przejmowac sie takimi pustymi komentarzami... wszyscy twierddza ze dostalismy za to ogromne pieniadze to nich sobie tak mysla dalej... przyajmniej zrzera ich zazdrosc :):) a my wiemy jak jest bylo i bedzie:) niesamowita przygoda:)

uczestnik kalendarza24.11.2013 16:26

a do sesji wystarczyło się zgłosić !

ps. sosnowiec nie jest ostatni w rankingu. jakimś na pewno....

uczetnik kalendarza24.11.2013 16:23

sam jesteś pociotka ! trza się było uczyć !

EL Z BU23.11.2013 12:35

ZK ZAWSZE MOZESZ ISC DO PRYWACIARZA ZA DWA KOŁA

zyczliwy gornik22.11.2013 18:02

jak sie nie chcesz sprzedac takiemu komus jak zagorowski to po co pracujesz na kopalni... jakby nie bylo jestes jednym z tych ktorzy robia na jego spolke i wyplate wiec nie mam nic wiecej do powiedzenia.. skoro twierdzisz ze ktos sie sprzedal to ty tak samo bo akceptujac prace w jsw akceptujesz utrzymywanie soba spolki.... wiec kto tu sie sprzedaje??? dziwne myslenie...

Pokaż wszystkie opinie (14)