Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
22 listopada 2013

Nie będzie można korzystać z księgozbioru MBP

Nie będzie można korzystać z księgozbioru MBP
fot. sxc.hu

W dniach 25-29 listopada wypożyczanie książek zgromadzonych w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie niemożliwe.

W przyszłym tygodniu nie będzie możliwe udostępnianie i wypożyczanie zbiorów czytelni na zewnątrz. Powodem jest kontrola księgozbioru. Czytelnia jednak będzie nadal czynna i będzie można korzystać z prasy oraz stanowisk komputerowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek

Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
x24.11.2013 12:05

PO n.p. utworzyła wiele państwowych spółek by tam pousadawiać znajomych i rodziny. Czym n.p. taka spółka jak Euro2012 się zajmowała? UEFA przejęła stadiony i wsztystko organizowała, włacznie ze sprzedażą biletów i ochroną, transmisjami telewizyjnymi, nawet maskotkę i oficjalną piosenkę zleciła UEFA. Co gorsza każde z miast organizatorów miało swoją spółkę i Stadion Narodowy też był budowany przez jeszcze jedną państwową spółkę! Odprawa w NCS zajmującą się stadionem narodowym - 0,5 mln dla prezesa, premia dla prezesów Euro2012 - w sumie 3 miliony. Gdzie w prywatnym się tyle zarobi? Nigdzie.
Albo inny przypadek - syn premiera Tuska - z wykształcenia socjolog, a pracuje w państwowej spółce jako ekspert lotniczy! Dorabiał w prywatnej firmie Amber Gold, ale wiadomo, Amber Gold zatrudniała go, zeby nikt się ich nie doczepił, chociaż było wiadome, ze to oszustwo.
Długo by wymieniać, ze państwowe jest lepsze, ale dla wybranych i niekompetentnych, dla takich, którzy nie mają szans w prywanej firmie zrobic kariery, czyli dla wszystkich z Euro2012 SA, NCS SA, dlas Balcerowicza, syna Tuska itd.

x24.11.2013 11:32

tak, tak, Balcerowicz cieżko pracuje, haha, za komuny n.p. ciężko pracował w Instytucie Marksa i Engelsa - wykładał tam dla... niezbyt lotnych członków partii, którzy potrzebowali mgr, a nie byli w stanie zrobić tego na normalnych uniwersytetach. A potem to każdy wie co było.
Faktem jest, ze facet twierdzi, ze prywatne lepsze, ale jakoś nie próbuje gdzieś w sektorze prywatnym działać, dlaczego? Przecież lepsze!. To po prostu zwykły oszust.

Do x23.11.2013 23:20

Słabe spostrzeżenie. Nie można porównywać pracy wokół rządowej gdzie naprawdę trzeba ciężko pracować i urzędnika, który ma na wszystko czas i zasłonę z przepisów. Drobny problem często urasta do ogromnego problemu nie do przeskoczenia. N.p. załatwienie podłączenia gazu, prądu do domku jednorodzinnego jest tragedią. Każdy decydent mówi co innego. Trzeba dokładnie znać przepisy żeby nie dać się odprawić z kwitkiem.

x23.11.2013 14:26

Pracownicy państwowi są faktycznie najgorszymi, dlatego Balcerowicz zawsze powtarza, ze prywatne jest lepsze, sam pracując na stanowiskach ... państwowych całe życie :D

pamiętający22.11.2013 22:16

Kontrolę księgozbioru można wykonać bez przerwania wypożyczania (wydawania - jak napisał autor) książek. Tylko to trzeba umieć zorganizować. Ponad 20 lat temu były w sklepach remanenty. Czy spokojna praca z piciem herbatki lub kawy i "interesującymi" rozmowami pracowników. Teraz wszystkie sklepy pracują a niektóre przez wszystkie dni tygodnia i nadal mają remanenty, ale dobrze zorganizowane. Pracownicy państwowi są najgorszymi pracownikami we wszystkich krajach. My nie odstajemy od tego standardu.

only22.11.2013 18:18

ten ich księgozbiór to bida z nędzą.