Mecz GKS-u przerwany. Piłkarze ogłuszeni petardami

Wynikiem 4:1 zakończyło się spotkanie wyjazdowe GKS 1962 Jastrzębie z Góralem Żywiec. Nie wiadomo jeszcze czy wynik zostanie uznany, ponieważ mecz został przerwany.

Piłkarze Grzegorza Łukasika nie mieli dobrego dnia. Goście nie potrafili wykorzystać nadarzających się okazji. Jedynego gola dla Jastrzębia strzelił w 62. minucie Mateusz Wrana.

Pod koniec meczu do incydentu z kibicami. W 90. minucie na boisko rzucona została petarda hukowa i ogłuszyła trzech zawodników GKS-u, którzy nie byli w stanie kontynuować gry. Byli to Patryk Ułasewicz, Kamil Gorzała i Kamil Szymura. W związku z tym sędzia postanowił przerwać mecz. Decyzję co do tego spotkanie będzie podejmował Śląski Związek Piłki Nożnej.

Jak informuje strona jastrzębskiego GKS-u, Patryk Ułasewicz jest w bardzo złym stanie. Kamil Gorzała będzie musiał zaliczyć wizytę w szpitalu, ze względu na pojawienie się na gałkach ocznych plam. Najlepiej sytuacja wygląda u Kamila Szymury, który z całego zdarzenia wyszedł prawie bez szwanku.

Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie 4:1 (1:0) - przerwany w 90. minucie
1:0 Grzegorz Szymoński '38
2:0 Kamil Żołna '54
2:1 Mateusz Wrana '62
3:1 Grzegorz Szymoński '72
4:1 Grzegorz Szymoński '86

GKS 1962 Jastrzębie: G. Drazik - T. Lorenc (74' K. Duda), P. Pacholski, K. Szymura, M. Wrana - T. Kocerba (83' P. Ułasewicz), K. Gorzała, D. Tront, B. Hajczuk (74' P. Gryta) - P. Dudziński (57' W. Caniboł), K. Jadach

Góral Żywiec: D. Szczotka - P. Jaroszek, S. Klimek, S. Białas, P. Małysiak, K. Żołna, M. Osmałek (73' N.Biegun), P. Motyka (82' M. Studencki), C. Mbachu, R. Michalski, G. Szymoński

16 komentarzy

~kibic (81.168. * .59) 26.11.2013 18:35

szkoda ze dostali 4 paka zywca bo mogli 6 paka dostac hahaha

~uśmiany (84.234. * .81) 26.11.2013 13:50

Górale to twardzi ludzie, kibolki z GKS tego nie wiedzieli i teraz płaczą. Te filmiki to zenada: ten płacz i skowyt, dlaczego nam robicie kuku, no dlaczego, hehehe. Twardziele gdy trzeba emerytowi pijanemu pod barem przyłożyć, a jak trafią na góralskie ORMO to piskają jak małe dziewczynki :D

~zbik (195.34. * .136) 25.11.2013 22:01

Oto jak milicjanci testowali na żywych ludziach nowy gaz bojowy. Kilka osób traci przytomność i ląduje w szpitalu, m.in. dziewczyna, która dostała drgawek po bezpodstawnym ataku gazem przez ZOMO-wców. Następnie aby zatuszować swoje bancyckie zapędy, milicjanci aresztują 6 niewinnych ludzi , co widać na filmiku. http://www.youtube.com/watch?v=fxdKRSb6SMk&feature=youtu.be

~media (94.254. * .170) 25.11.2013 01:02

Nie da się wszystkiego wygrywać. Taki jest sport, mamy lidera i teraz spokojnie można odpocząć i potrenować.

~suzi (195.34. * .136) 24.11.2013 18:46

****** mać ręce opadają. Góral 3 dobre okazje i strzelone 4 bramki, a my 12 sytuacji i strzelona jedna bramka. Coś jest chyba nie tak, do ***** nedzy !!! Przez tą nieudolność Dudzińskiego, to mi się już nie chce na mecze chodzić.

~rajski (89.72. * .97) 24.11.2013 17:22

Ludzie teraz przerwa do marca wiec po nowym roku wszystko sie moze zdarzyc

~daro (87.205. * .214) 24.11.2013 16:42

Deguś do bramki bo Drazik za pewnie sie poczul.

~1962 % prawdy (195.34. * .136) 24.11.2013 14:31

Piłkarze Górala pokazali naszym nieudacznikom, jak się wykorzystuje wszystkie okazje. Dudziński jakby miał trochę honoru to przeprosił by kibiców za swoją nieudolność, Drazik zresztą tak samo. Dzięki tym dwum zawodnikom straciliśmy dotychczasowe punkty. Jak narazie to tylko kibice GKS-u są największą siłą tego klubu. Szkoda, że piłkarzyki-pajacyki tego nie rozumieją.

~uśmiany (84.234. * .81) 24.11.2013 13:38

Wynik znakomity w każdym bądź razie, hahaha

~bubil (89.72. * .220) 24.11.2013 12:00

Myślałem że nasi tam wygrają, a jednak góral walczył w tym meczu, teraz miejmy nadzieję że góral za to zapłaci karą jaki oni zrobili, kibic bezmózgowiec rzucił petardę na boisko i sędzia w 89 minucie zakończył mecz, mecz miał być jeszcze przedłużony o 4 minuty, w ten sposób to ŚLZP musi podjąć decyzję co z tym meczem, innego wyjścia nie ma jak walkower, gdyby ten kibol nie rzucił tej petardy to mecz by się zakończył zwycięstwem górali:) a tak sami są winni, bo punkty mogą należeć do nas.

~Do roberta (87.205. * .214) 24.11.2013 11:40

Walkower oczywisty,tak mówi regulamin ale co ty możesz o tym wiedzieć jak masz pomarańczę w głowie a nie mózg...

~Gość (89.72. * .220) 24.11.2013 10:37

Oooo walkower dostaniemy.

~do ORTOdonta (89.72. * .97) 23.11.2013 23:55

:) ty też nie grzeszysz błędami. Nie dałeś -aś na końcu kropki.

~ORTOdonta (84.234. * .174) 23.11.2013 20:50

do do Robert a ja zalecam skoRZystać ze słownika haha

~do Robert (89.72. * .97) 23.11.2013 20:31

Pokaż mi zespół, który nie przegrał w lidze, znawco!
Zły tytuł bo GKS nie przegrał ponieważ mecz został przerwany lub wstrzymany co oznacza ze nie mamy zwyciescy ani przegranego. Zalecam skożystać z lektury: regulamin piłkarski :)

~Robert (85.202. * .120) 23.11.2013 19:39

Matko Boska....4-1 przegrywali z amatorami....Oddawajcie stypendia, które wypłacało wam miasto, bando nieudacznych piłkarzyków. Żadnych walkowerów, kara finansowa dl Górala i tyle. I oni jeszcze chcą przekazania najlepszych piłkarzy z MOSIR, najlepiej za darmo...