17°12°
23 listopada 2013

Mecz GKS-u przerwany. Piłkarze ogłuszeni petardami

Wynikiem 4:1 zakończyło się spotkanie wyjazdowe GKS 1962 Jastrzębie z Góralem Żywiec. Nie wiadomo jeszcze czy wynik zostanie uznany, ponieważ mecz został przerwany.

Piłkarze Grzegorza Łukasika nie mieli dobrego dnia. Goście nie potrafili wykorzystać nadarzających się okazji. Jedynego gola dla Jastrzębia strzelił w 62. minucie Mateusz Wrana.

Pod koniec meczu do incydentu z kibicami. W 90. minucie na boisko rzucona została petarda hukowa i ogłuszyła trzech zawodników GKS-u, którzy nie byli w stanie kontynuować gry. Byli to Patryk Ułasewicz, Kamil Gorzała i Kamil Szymura. W związku z tym sędzia postanowił przerwać mecz. Decyzję co do tego spotkanie będzie podejmował Śląski Związek Piłki Nożnej.

Jak informuje strona jastrzębskiego GKS-u, Patryk Ułasewicz jest w bardzo złym stanie. Kamil Gorzała będzie musiał zaliczyć wizytę w szpitalu, ze względu na pojawienie się na gałkach ocznych plam. Najlepiej sytuacja wygląda u Kamila Szymury, który z całego zdarzenia wyszedł prawie bez szwanku.

Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie 4:1 (1:0) - przerwany w 90. minucie
1:0 Grzegorz Szymoński '38
2:0 Kamil Żołna '54
2:1 Mateusz Wrana '62
3:1 Grzegorz Szymoński '72
4:1 Grzegorz Szymoński '86

GKS 1962 Jastrzębie: G. Drazik - T. Lorenc (74' K. Duda), P. Pacholski, K. Szymura, M. Wrana - T. Kocerba (83' P. Ułasewicz), K. Gorzała, D. Tront, B. Hajczuk (74' P. Gryta) - P. Dudziński (57' W. Caniboł), K. Jadach

Góral Żywiec: D. Szczotka - P. Jaroszek, S. Klimek, S. Białas, P. Małysiak, K. Żołna, M. Osmałek (73' N.Biegun), P. Motyka (82' M. Studencki), C. Mbachu, R. Michalski, G. Szymoński

Opinie (16)
kibic26.11.2013 18:35

szkoda ze dostali 4 paka zywca bo mogli 6 paka dostac hahaha

uśmiany26.11.2013 13:50

Górale to twardzi ludzie, kibolki z GKS tego nie wiedzieli i teraz płaczą. Te filmiki to zenada: ten płacz i skowyt, dlaczego nam robicie kuku, no dlaczego, hehehe. Twardziele gdy trzeba emerytowi pijanemu pod barem przyłożyć, a jak trafią na góralskie ORMO to piskają jak małe dziewczynki :D

zbik25.11.2013 22:01

Oto jak milicjanci testowali na żywych ludziach nowy gaz bojowy. Kilka osób traci przytomność i ląduje w szpitalu, m.in. dziewczyna, która dostała drgawek po bezpodstawnym ataku gazem przez ZOMO-wców. Następnie aby zatuszować swoje bancyckie zapędy, milicjanci aresztują 6 niewinnych ludzi , co widać na filmiku. http://www.youtube.com/watch?v=fxdKRSb6SMk&feature=youtu.be

media 25.11.2013 1:02

Nie da się wszystkiego wygrywać. Taki jest sport, mamy lidera i teraz spokojnie można odpocząć i potrenować.

suzi24.11.2013 18:46

****** mać ręce opadają. Góral 3 dobre okazje i strzelone 4 bramki, a my 12 sytuacji i strzelona jedna bramka. Coś jest chyba nie tak, do ***** nedzy !!! Przez tą nieudolność Dudzińskiego, to mi się już nie chce na mecze chodzić.

rajski24.11.2013 17:22