Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 listopada 2013

Jastrzębski Węgiel przegrał w Bełchatowie

Jastrzębski Węgiel przegrał w Bełchatowie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali sobotni mecz z PGE Skrą Bełchatów. Jastrzębianie zdołali urwać gospodarzom jednego seta.

Początek meczu był dla jastrzębian obiecujący (1:5). Po przerwie zwołanej przez trenera gospodarzy, to zawodnicy Skry wyszli na prowadzenie. Po pierwszej przerwie technicznej pomarańczowi zaczęli odrabiać straty (13:14) i przewagę utrzymali już do końce tej odsłony (18:25).

Drug set był bardziej wyrównany. Obie drużyny wymieniały się piłkami, aż do pierwszej przerwy technicznej. Wtedy to gospodarze ruszyli do ataku i objęli prowadzenie. Bełchatowianie mogli się cieszyć z jednopunktowej przewagi podczas drugiej przerwy technicznej. W końcówce seta obie drużyny walczyły do końca. Jastrzębianie mieli okazję zakończyć tę partię, ale to jednak gospodarze rozstrzygnęli ją na własną korzyść (27:25).

Początek trzeciego seta obfitował w błędy po obu stronach siatki. Mniej popełniali ich jastrzębianie, dlatego wysunęli się na nieznane prowadzenie. Jednak Skra Bełchatów dzięki atakom Wlazłego, zniwelowała przewagę Jastrzębskiego Węgla. Mecz zakończył się serwisem w aut, Mateusz Malinowskiego.

Czwarty, i jak się okazało ostatni set, lepiej zaczął się dla gospodarzy, którzy wypracowali sobie kilka punktów przewagi. Jastrzębianie odrobili kilka punktów, ale było to za mało by objąć prowadzenie. Dopiero po drugiej przerwie technicznej zawodnicy Lorenzo Bernardiego wyrównali (17:17). Bełchatowianie jednak grali konsekwentnie do końca i wygrali seta 25:21, a cały mecz 3:1.

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:1 (18:25, 27:25, 25:23, 25:21)

PGE Skra Bełchatów: Wlazły, Kłos, Wrona, Uriarte, Antiga, Włodarczyk, Zatorski (libero) oraz Tuia, Conte, Brdović

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Van de Voorde, Kubiak, Wojtaszek (libero) oraz Bontje, Popiwczak, Jarmoc, Malinowski

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do mk24.11.2013 11:45

Sędziowie nikomu nie musieli pomagać,Jastrzębie samo sobie przegrało mecz.Łasko zagrał tak jakby mu się nic nie chciało a Kubiak tylko chodził cały czas obrażony,a najwięcej punktów nagrał emeryt Gierczyński który jako jedyny coś chciał grać,reszta przeszła obok meczu...

duży24.11.2013 9:59

szczerze trzeba sobie powiedzieć że M.Łasko jest bardzo słaby i powinien być wymieniony.Niech sobie odpocznie.Przecież to za jego przyczyną przegraliśmy.

mk23.11.2013 21:17

Klapa... Sędziowie zaś zaczynają pomagać Bełchatowowi...

Mar23.11.2013 19:35

Szkoda punktów, ale nic się jeszcze nie skończyło.