Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
23 listopada 2013

Wojak Boxing Night: Wygrane Kołodzieja i Jonaka

Wojak Boxing Night: Wygrane Kołodzieja i Jonaka Zobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

23 listopada w hali widowisko-sportowej odbyła się gala bokserska Wojak Boxing Night. Zarówno Paweł Kołodziej jak i Damian Jonak wygrali swoje walki.

W pojedynku otwierającym gale zmierzył się Marek Matyja z Rolandem Dempehem, z którym wygrał przez nokaut już w pierwszej rundzie. Przemysław Runowski wygrał jednogłośnie z Patrykiem Litkiewiczem na punkty. Również jednogłośnie, Łukasza Janika pokonał Krzysztof Kopytek. Niezadowolony ze swojej walki może być Maciej Miszkin, który przegrał z Niemcem Vincentem Feigenbutzem przez nokaut techniczny w drugiej rundzie.

Dwie walki wieczoru czyli pojedynki Pawła Kołodzieja i Damiana Jonaka zakończyły się zwycięstwem Polaków. W pierwszym starciu Paweł Kołodziej walczył z Princem Antonym Ikeji i wygrał pojedynek przez nokaut techniczny, choć sam już w pierwszej rundzie leżał na deskach. Teraz Polak najprawdopodobniej będzie walczyć o Mistrzostwo Świata, gdzie zmierzy się w walce o tymczasowy pas WBA z Ilungą Makabu.

Damian Jonak jednogłośnie na punkty pokonał swojego rywala, Brytyjczyka Krisa Carslawa. Walka była wyrównana, a przewaga Polaka zaczęła zarysowywać się w siódmej rundzie. Jonak zanotował 37. zwycięstwo w karierze. Teraz swoich sił będzie próbował na rynku amerykańskim.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość24.11.2013 22:09

połowa UM bawiła się na imprezie hmmm

Gość24.11.2013 22:07

fajna impreza, powinni częściej takie organizować :)

eustachy24.11.2013 18:35

A skarbnik (pierwszy zastępca prezydenta) to tam po co?

Artór24.11.2013 16:21

Gala nośników reklamy...