Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
25 listopada 2013

Grzegorz Pasiut w JKH. Kolejne wzmocnienie

Grzegorz Pasiut w JKH. Kolejne wzmocnienie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Do JKH GKS Jastrzębie dołączy kolejny napastnik - Grzegorz Pasiut. Podobnie jak Leszek Laszkiewicz, grał wcześniej w KTH Krynica. Obaj dołączą teraz do jastrzębskiego klubu.

Wychowanek KTH Krynica, Grzegorz Pasiut dołączy w najbliższych dniach do zespołu Mojmira Trliczika. Wielokrotny reprezentant Polski ustalił już warunki kontraktu z klubem i razem z Leszkiem Laszkiewicz najprawdopodobniej pojawi się na lodowisku już 29 listopada w meczu z GKS-em Tychy.

Jak informuje JKH, klub stara się jeszcze o pozyskanie obrońców, których teraz w zespole brakuje najbardziej.

- Rozmowy cały czas są prowadzone. Są w stopniu zaawansowanym, ale na efekty trzeba trochę poczekać - mówi wiceprezes JKH, Andrzej Frysztacki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
kibic25.11.2013 18:10

W końcu prezes poszedł po rozum do głowy i pomyślał, że bez wzmocnień nie ma szans na MISTRZA. Oby był ten mistrz bo za rok okaże się, że po KaTecHa kolejnym bankrutem jest klub z J-bia za te wypasione transfery.