Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 listopada 2013

Agresywny kibic boksu zapłaci 2 tys. zł grzywny

Agresywny kibic boksu zapłaci 2 tys. zł grzywny
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

2000 złotych grzywny i dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe otrzymał 42-latek, który podczas gali boksu w Jastrzębiu, nie wykonywał poleceń wydanych przez służby porządkowej. Był pijany.

23 listopada podczas Wojak Boxing Night doszło do incydentu z udziałem kibica. W trakcie imprezy sportowej, znajdujący się pod wpływem alkoholu mężczyzna wszedł na inny sektor niże ten, który wskazany miał na bilecie.

- Agresywny jastrzębianin nie reagował na polecenia ochroniarzy, którzy nakazali mu wrócić na swoje miejsce, w związku z czym został wyprowadzony z hali oraz zatrzymany - informuje policja.

Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu na alkomacie. 42-latek decyzją sądu musi teraz uiścić grzywę w wysokość 2000 złotych. Przez następne 2 lata nie będzie mógł uczestniczyć w imprezach masowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
von Kara Jan27.11.2013 22:00

Dobrze takiemu, nie będzie mógł brać udziału w kaczych miesiączkach na Krakowskim Przedmieściu.

Kamil27.11.2013 13:07

Edward, on dostał zakaz wstępu na imprezy masowe. Czy wiesz, że takie są organizowane na całym świecie nie tylko w Jastrzębiu?

mk26.11.2013 17:49

Jak Wojak to wojak, nie ma że boli, kto się napije, ten mordę obije. Więcej Wojaka gali, a będziem po mordzie się wszyscy lali.

jurek26.11.2013 15:40

a na wrocławskiej 5 debil wybił szybę w drzwiach wejściowych do klatki,a potem w domu maltretował żonę i małe dzieci.policja skuła kajdankami pijanego oszołoma i został zabrany na wytrzeźwiałkę a potem do paki .iniciały bezmózgowca to B.CZ.

Edward26.11.2013 15:14

Spokojnie, w Jastrzębiu cokolwiek się dzieje raz na 5 lat, tak że nic nie stracisz bracie.

mk26.11.2013 13:45

Zaraz, zaraz, to była gala WOJAK, tak czy nie? Wojak to tani napój alkoholowy walący mocno w dekiel. Więc nie rozumiem o co chodzi? Gość być może uraczył się Wojakiem i poszedł na galę Wojaka, dlaczego zatem kara? Powinna być nagroda.

a26.11.2013 11:52

Dlaczego taka niska kara, taki rozrabiaka powinien do ręki do 10 razy więcej, może wtedy spokojnie można by było pokibicować na każdej imprezie sportowej bez obawy o własne zdrowie.