Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
26 listopada 2013

Zderzenie trzech samochodów na ul. Ranoszka

Zderzenie trzech samochodów na ul. Ranoszka
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Wczoraj na ulicy Ranoszka doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala. Sprawca zdarzenia znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Teraz może otrzymać sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do wypadku doszło 25 listopada po godzinie 15:00. Jadący hondą 30-letni jastrzębianin, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, wpadł w poślizg i zderzył się z dwoma innymi samochodami.

- Na skutek zdarzenia ranna została 22-letnia pasażerka hondy oraz 37-letni kierowca BMW. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak oboje pozostali w szpitalu na obserwacji - informuje komenda policja w Jastrzębiu.

Okazało się, że sprawca wypadku prowadził samochód mając w organizmie 0,3 promila. Oprócz zakazu prowadzenia pojazdów, grozą mu teraz 3 lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
a26.11.2013 11:57

Dożywotni zakaz prowadzenia samochodów , kierowcy muszą być trzeźwi, na całe szczęście, że poszkodowanym nic się nie stało.