Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
27 listopada 2013

50 tysięcy złotych strat w pożarze na Bożej Górze

50 tysięcy złotych strat w pożarze na Bożej Górze
fot. sxc.hu

Na Bożej Górze płonęła piwnica domu jednorodzinnego. W wyniku pożaru trzy osoby trafiły do szpitala. Przyczyna wybuchu ognia nie jest jeszcze znana.

We wtorek około godziny 16:30, na ulicy Boża Góra płonęła piwnica domu jednorodzinnego. Na miejsce wysłano cztery zastępy Straży Pożarnej. W ogniu znalazły się 2 pomieszczenia, w których znajdowały się między innymi meble. Jak ustalili strażacy, powodem wybuchu pożaru nie był piec, który znajdował się w innym pomieszczeniu.

W wyniku pożaru do szpitala na obserwację trafiła dwójka dzieci w wieku 15 i 17 lat oraz 47-letnia kobieta. Straty oszacowano na 50 000 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
znawca_tematu27.11.2013 16:12

Pewnie produkowali metę jak w Breaking Bad i się zapaliło.