Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 listopada 2013

Zwyzywał policjantów bo przerwali mu bójkę

Zwyzywał policjantów bo przerwali mu bójkę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 30-latka, który obrażał ich podczas interwencji. Chciał się zemścić za to, że funkcjonariusze przerwali mu, kiedy bił się z bratem.

W poniedziałek w nocy mundurowi zostali wezwani na osiedle Zdrój, gdzie między dwoma mężczyznami doszło do awantury. Jak ustalili policjanci, w kłótni brali udział dwaj bracia, którzy po ostrej wymianie zdań przeszli do walki na pięści.

Na widok radiowozu, mężczyźni próbowali uciekać, ale po krótkim pościgu zastali złapani. Po zatrzymaniu przez policję 30-latek zaczął wulgarnymi słowami zwracać się do funkcjonariuszy. 

- Nie pomogły wezwania do zachowania zgodnego z prawem, a słowna agresja tylko narastała, w związku z czym jastrzębianin został zatrzymany. Mimo wyraźnie wyczuwalnej woni alkoholu, 30-latek odmówił badania na alkomacie - informuje policja.

O dalszym losie zatrzymanego 30-latka zdecyduje sąd. Za znieważenie policjantów na służbie grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
cukiero28.11.2013 16:36

Najważniejsze, ze nie ćpun, to cieszy, cieszą takie postawy, brawo./