Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 listopada 2013

Zawodnicy Koki wysoko w lidze "Funny Judo"

Zawodnicy Koki wysoko w lidze "Funny Judo"
fot. Koka Jastrzębie

W klasyfikacji podsumowującej zakończony sezon Euroregionalnej Ligi Judo Dzieci "Funny Judo" wysoko znaleźli się zawodnicy Koki. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny zdominowali podium.

Dobiegł końca trzeci sezon "Funny Judo". W czterech turniejach organizowanych w ramach ligi udział brało 160 zawodników i zawodniczek z terenu Jastrzębia-Zdroju, Żor, Rybnika, Turz, Suszca, Dębowca, Simoradza, Pawłowic i Czeskiego Cieszyna. 

W klasyfikacji generalnej turnieju, w grupie chłopców cztery pierwsze miejsca zajęli zawodnicy jastrzębskiego klubu Koka. Pierwszy był Jakub Garus, następny Oskar Szewczuk, na trzeciej pozycji znalazł się Mariusz Wysmoliński, a zaraz za podium był Witkor Filipczyk.

W klasyfikacji generalnej w grupie dziewcząt także nie zabrakło zawodniczek z Jastrzębia. Zwyciężyła Karina Grzywacz, srebro wywalczyła Paulina Żemła, a brąz Oliwia Onysk. Piąte i szóste miejsce zajęły odpowiednio Hanna Kamecka i Aleksandra Wyszyńska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!