14°11°
28 listopada 2013

Trzy brązowe medale w trójboju siłowym

Trzy brązowe medal zdobyli jastrzębianie z klubu Klub Sportowego "Czarne Złoto", podczas Mistrzostw Polski w trójboju siłowym.

W miniony weekend, w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym. Jastrzębie reprezentowane było przez Macieja Kopacewicza oraz Przemysława Tomica. Pierwszy zawodnik zdobył III miejsce w kategorii juniorów do lat 20, w wadze 83 kg oraz III miejsce w kategorii do 18 lat. Drugi jastrzębianin, również stanął na trzecim stopniu podium w kategorii seniorskiej do 120 kg.

Opinie (1)
końszpad 28.11.2013 23:30

Gratuluję Przemek ty im zaszczepiles ta dyscyplinę odpowiedni koles na odpowiednio miejscu !