Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
28 listopada 2013

Trzy brązowe medale w trójboju siłowym

Trzy brązowe medale w trójboju siłowym
fot. KS Czarne Złoto

Trzy brązowe medal zdobyli jastrzębianie z klubu Klub Sportowego "Czarne Złoto", podczas Mistrzostw Polski w trójboju siłowym.

W miniony weekend, w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym. Jastrzębie reprezentowane było przez Macieja Kopacewicza oraz Przemysława Tomica. Pierwszy zawodnik zdobył III miejsce w kategorii juniorów do lat 20, w wadze 83 kg oraz III miejsce w kategorii do 18 lat. Drugi jastrzębianin, również stanął na trzecim stopniu podium w kategorii seniorskiej do 120 kg.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
końszpad 28.11.2013 23:30

Gratuluję Przemek ty im zaszczepiles ta dyscyplinę odpowiedni koles na odpowiednio miejscu !