Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 listopada 2013

Wyzywał swoją żonę i policjantów. Dostał mandat

Wyzywał swoją żonę i policjantów. Dostał mandat
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

26-letniemu jastrzębianinowi grozi kara rocznego pozbawienia wolności, za wulgaryzmy które wypowiadał pod adresem swojej żony i policjantów.

W środę, 27 listopada, policjanci interweniowali wobec pary małżonków, między którymi doszło do szarpaniny. Gdy wydawało się, że mężczyzna uspokoił się, nagle odwrócił się i zaczął wyzywać swoją żonę. W związku z tym policjanci ukarali go mandatem.

- To jednak jeszcze bardziej go rozzłościło i swoją agresję zwrócił tym razem w stronę funkcjonariuszy. Jastrzębianin nie przebierał w słowach, kierując pod adresem policjantów coraz to gorsze wyzwiska - informuje policja.

26-latek trafił do aresztu. Teraz grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
bzzzz29.11.2013 11:01

hahaha polskie prawo zwyzywal wlasna kobiete mandat zwyzywal policjantow 1 rok wiezienia gdzie my żyjemy policjant to też człowiek !!! co traumy policjanci dostali ??

jurek29.11.2013 10:55

a na wrocławskiej 5 debil wybił szybę w drzwiach wejściowych do klatki,a potem w domu maltretował żonę i małe dzieci.policja skuła kajdankami pijanego oszołoma i został zabrany na wytrzeźwiałkę a potem do paki .iniciały bezmózgowca to B.CZ.