Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
2 grudnia 2013

Znany choreograf prowadził zajęcia dla tancerzy

Znany choreograf prowadził zajęcia dla tancerzyZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę nasze miasto odwiedził znany choreograf Maciej Zakliczyński. Tancerz prowadził zajęcia w klubie Kaktus. Zajęcia z choreografem "Tańca z gwiazdami" odbywały się w dwóch grupach - dziecięcej i dla dorosłych.

Maciej Zakliczyński od wielu lat związany jest z tańcem. Jest choreografem w wielu teatrach, np. Teatrze Dramatycznym w Warszawie, Teatrze Capitol czy Teatrze Polskim w Poznaniu. Jest również choreografem i konsultantem programu "Taniec z gwiazdami", gdzie pomaga wszystkim parom w zakresie tańca standardowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie

Sukces jastrzębskich tancerzy Sukces jastrzębskich tancerzy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!