Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
3 grudnia 2013

Jastrzębski Węgiel na premierze nowego Infiniti

Jastrzębski Węgiel na premierze nowego Infiniti
fot. Irek Dorożański / materiały Jastrzębskiego Węgla

Pod koniec listopada w Centrum Infiniti w Katowicach odbyła się europejska premiera nowego samochodu Infiniti Q50. Uroczystego odsłonięcia pojazdu dokonał Michał Łasko, kapitan Jastrzębskiego Węgla.

Michał Łasko oraz trener Lorenzo Bernardi uczestniczyli w premierze nowego Infiniti Q50. Obaj są ambasadorami marki, z którą współpracuje ich drużyna. To właśnie kapitan Jastrzębskiego Węgla dokonał symbolicznego odsłonięcia nowego modelu tej Infiniti.

- Czuję się zaszczycony, że mogę być ambasadorem tej marki. Premiera samochodu nowej generacji Infiniti była bardzo udana. Co warte podkreślenia, to współpraca pomiędzy Jastrzębskim Węglem i marką Infiniti. I jedni, i drudzy stawiają sobie ten sam cel, którym jest dążenie do doskonałości - powiedział kapitan pomarańczowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
TUSO 2107.12.2013 20:02

Q50 mam takie.... a nie, nie, pomyliłem się, nie mam takiego.

Gość04.12.2013 22:51

górnik, co zarabia 4000 na miesiac idzie w starej kurtce na mecz? Bo widać niechluj. Mój stary, nie górnik, ma 2500 emerytury, a chodzi też w starej kurtce. Ale za to codziennie w barze siedzi. Coś za coś.

do gość04.12.2013 12:44

Mógł odkładać a nie wszystko przepijać.

Mania04.12.2013 12:43

Nawet zdzichu załapał się do zdjęcia...

Mikołaj04.12.2013 9:32

Skoro górnik zarabiający 3000 na rękę ( wiem, że bardzo duża cześć ma około 5000zł, nie mów mi że tak nie jest, bo widzę bardzo często umowy górników ) więc jak zarabia 3000zł plus jego żona robi za powiedzmy, 1200 na rękę więc mają 4200zł miesięcznie. Jeśli taki górnik przez całe swoje życie zarobił na mieszkanko m-4 warte 130-150 tys i stary samochód, to już jego wina. Trzeba było mniej pić ;)

Gość04.12.2013 5:42

drużyna stworzona niby dla załogi JSW, ale trochę to dziwnie wygląda jak górnik po dwudziestu pięciu latach pracy idzie na mecz w starej kurtce, jedyne czego się dorobił w życiu oprócz rodziny to ciasne M i używany samochód średniej klasy i zaczyna oglądać dwudziestokilkuletnich zawodników (czy już gwiazdy?), zarabiających po kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i parkujących wystawnie swoje nowe Infiniti pod halą. Razi w oczy przepychem. Ktoś może napisać, że każdy mógł zostać siatkarzem itp. ja nikomu nic nie ujmuję, tylko wskazuję bardzo widoczny kontrast w społeczeństwie. Najbardziej mnie śmieszy jak spółka mówi że związki są dla niej obciążeniem finansowym, a więcej niż na związki na ten jeden klub wydaję (bo sponsoruje kilka).

kij wam w ...03.12.2013 16:11

Nic nie robić a mieć to sztuka pomaranczek

Pokaż wszystkie opinie (11)