Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 grudnia 2013

Biegacze na orientację na drugim miejscu w KPŚ

Biegacze na orientację na drugim miejscu w KPŚ
fot. UKS ZSZ-Jedynka

Zawodnicy UKS ZSZ-Jedynka z Jastrzębia-Zdroju zajęli drugie miejsce w Klubowym Pucharze Śląska 2013. W rankingu brano pod uwagę zarówno zawody regionalne, jak i Mistrzostwa Polski.

Na podium przed klubem z Jastrzębia znalazł się UKS Kometa z Gliwic. Również zawodnicy jastrzębskiego UKS-u wywalczyli indywidualne miejsca na podium Klubowego Pucharu Polski. Na pierwszym miejscu znaleźli się: Julia Papszun (K10), Sabina Bodzek (K14), Jarosław Borgiel (M16), Marcin Pasek (M18), Krzysztof Masny (M35) i Grzegorz Pipiro (M55). Na drugiej lokacie uplasowali się: Krystyna Mastela (K14), Kinga Harasymiuk (K16), Martyna Makuła (K20), Joanna Papszun (K35), Masztalski Paweł (M21) i Łukasz Kołeczko (M35). Trzecie miejsce wywalczyli: Zuzanna Warmus (K21), Artur Tomanek (M35) i Rafał Mastela (M40).

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Orientaliści" spędzili majówkę biegając "Orientaliści" spędzili majówkę biegając

Jastrzębianie z sukcesami zakończyli sezon BNO Jastrzębianie z sukcesami zakończyli sezon BNO

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!