Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
3 grudnia 2013

Hokej: Mecz z Podhalem Nowy Targ przełożony

Hokej: Mecz z Podhalem Nowy Targ przełożony
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zaplanowany na najbliższy piątek (06.12) mecz JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ odbędzie się w innym terminie. Włodarze klubu z Nowego Targu zwrócili się z prośbą o przeniesienie meczu.

Nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany, ale najprawdopodobniej odbędzie się między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Powodem przesunięcia meczu jest wąska kadra zespołu Nowego Targu, którego zawodnicy zmagają się z licznymi kontuzjami. Dodatkowo kilku hokeistów otrzymało powołania do reprezentacji U-20.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
fanka03.12.2013 13:48

poniewaz kadra