Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 grudnia 2013

Szukają Młodzieżowego Lidera Biznesu

Na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolicznych miast organizowany jest konkurs dla przedsiębiorczej młodzieży. Skierowany jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zgłaszać się można do 4 grudnia.

Przedsięwzięcie ma na celu, poprzez promocję przedsiębiorczości wśród młodzieży, wyłonienie Młodzieżowego Lidera Biznesu. Konkurs podzielony jest na trzy etapy lokalne oraz jeden regionalny. Uczestnicy będą musieli odpowiadać na pytania, przygotować pracę i zaprezentować ją przed komisją. 

Do tej pory napłynęło 26 zgłoszeń z naszego miasta. Organizatorzy konkursu informują, że w pozostałych miastach udało się zebrać około 100 zgłoszeń.

Nagrodami w konkursie są tablety, aparat fotograficzny, książki czy wycieczka do Parlamentu Europejskiego. Regulamin i szczegóły konkursu można znaleźć tutaj

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwają prace nad parkiem przemysłowym Dębina Trwają prace nad parkiem przemysłowym Dębina

"Lokal na start" dla przedsiębiorców. Tylko za 1 zł "Lokal na start" dla przedsiębiorców. Tylko za 1 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Organizator05.12.2013 10:29

Gdybyśmy tak myśleli nie byłoby konkursów.

Marta z Blueform05.12.2013 10:19

Mateuszu, nikt nie chce od Ciebie Twojego biznesplanu, który wymyśliłeś dla Twojego biznesu. Nie znasz jeszcze zadania z II etapu - opisowego:). Zatem więcej optymizmu, łaskawości dla świata:). Konkurs ma pomóc Ci w tym, byś już na tym etapie nauki został dostrzeżony, miał co wpisać do CV w przyszłości, miał doświadczenie we współpracy z aktywnymi przedsiębiorcami, a jeśli dobrniesz do finału - skorzystał z możliwości przeżycia ciekawej przygody:). Uwierz, że są także w Twoim mieście inicjatywy i przedsiębiorstwa, które mają na celu Twój rozwój i promowanie przedsiębiorczych postaw. I przygotowanie sobie przyszłych, profesjonalnych pracowników:)

Mateusz Wdówka04.12.2013 9:37

Ja bym poszedł, ale za tableta lub wycieczkę swojego biznesplanu nie sprzedam... Myślą, że liceum i technika oraz uczelnie wyższe to debile są...