Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
4 grudnia 2013

Świąteczne dekoracje zdobią już ulice miasta

Świąteczne dekoracje zdobią już ulice miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Właśnie zakończono montowanie ozdób świątecznych na ulicach Jastrzębia-Zdroju. Choinki zdobią ronda, a ulice udekorowano świetlnymi ozdobami.

Na ulicach naszego miasta pojawiły się już dekoracje na lampach, słupach czy elewacjach budynków. Żywe choinki stanęły na ulicy Mazowieckiej, na osiedlu Złote Ładny i na rondzie Dolnym. 11-metrowa choinka zdobi już wejście do Urzędu Miasta, a 6-metrowa choinka oświetlona LED-ami pojawi się na rondzie Sikorskiego. Sztuczne drzewka wyeksponowane zostały również na rondzie Ruptawskim, w Parku Zdrojowym oraz na skrzyżowaniu ulicy Górniczej i Wyspiańskiego.

W tym roku na dekoracje miasto wydało 110 tysięcy złotych, o kilka tysięcy więcej niż w roku poprzednim. W ramach tej kwoty zawiera się montaż i demontaż, naprawa i serwisowanie ozdób.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
mieszkaniec Ruptawy04.12.2013 22:33

czy dla was jest ważne czy ktores rondo beziedzie oświetlone ,czy ulica i tak dobrze oswietlona caly rok przez ozdoby swiateczne ,ja jednak wolalbym te pieniądze przeznaczyć na ulice calkiem nieoświetlone zie gina mieszkancy którzy sa waszymi utrzymancami.dzis Wam obiecuje ze będę dokładnie sledzil Wasza kampanie wyborcza i dobrze tam będę wyrazal na Wasz temat opinie

ggg04.12.2013 20:56

Do gość. A skąd mam wiedzieć, ale już nie nadają i nie będą lecz tylko na youtube ponoć.

Gość04.12.2013 18:01

A kto niby miał zlikwidować tv kanon?

ggg04.12.2013 15:56

Do M.M. Jeśli będzie to jest git.

M.M.04.12.2013 15:44

do ggg
Chyba się nie łudzisz, że sylwester pod chmurką się odbędzie? :)

ggg04.12.2013 15:05

No ładnie to wszystko wygląda, ciekawe czy będzie Sylwester pod chmurką teraz nic nie wiemy, bo nie mamy już ani swojej TV kanon którą zlikwidowali.

M.M.04.12.2013 13:04

Oj super !!! Pięknie !! :-)

Pokaż wszystkie opinie (13)