Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 grudnia 2013

27 drużyn zgłosiło się do Winter Cup 2013

27 drużyn zgłosiło się do Winter Cup 2013

Do udziału w turnieju piłki nożnej Winter Cup zgłosiło się 27 drużyn, w tym aż 17 z Jastrzębia-Zdroju. Turniej rozpocznie się 14 grudnia.

Jak informują organizatorzy, w związku z tym, że do turnieju zgłosiło się wielu chętnych, rozgrywki fazy grupowej odbędą się 14 grudnia w godzinach od 8:00 do 21:00. Mecze fazy pucharowej zaplanowano na 15 grudnia (10:00-21:00). Mecze rozegrane zostaną na boisku Orlik "Zdroj" przy ulicy Staszica.

Losowanie grup Winter Cup odbędzie się 8 grudnia w Pizzerii Chili. Osoby zainteresowane, będą mogły oglądać losowanie w internecie, które zostanie będzie nadawane na oficjanym fanpage-u turnieju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!