Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 grudnia 2013

W piątek będą wzmożone kontrole pieszych

W piątek będą wzmożone kontrole pieszych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

6 grudnia od godziny 10:00 policjanci z Jastrzębia będą prowadzić wzmożone kontrole pieszych. Akcja prowadzona jest w ramach wojewódzkiej kampanii "Żeby być - trzeba żyć".

W piątek policjanci będą kontrolować miejsca w mieście, w którym ruch pieszych jest największy. Funkcjonariusze będą również zwracać uwagę na prawidłowe zachowanie kierowców względem pieszych.

- Niezwykle ważne jest także uświadomienie pieszym, że ich bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nich samych, dlatego przestrzegamy, że funkcjonariusze nie będą tego dnia pobłażliwi wobec tych, którzy będą łamać obowiązujące przepisy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość07.12.2013 9:41

To prawda nas karają,a sami łamią te przepisy widziałem jak gość z drogówki jechał swoim białym mercedesem ml i rozmawiał przez telefon stać go na mesia dziwne że brakło mu na zestaw głośnom.I taki gość psuje średnią naszej drogówki .

An06.12.2013 23:43

No to spoko policja! Dzisiaj obok galerii, na ul. Warszawskiej ktoś na pełnym luzie przechodził w miejscu niedozwolonym, ja musiałem hamować aż ten ktoś przejdzie, a drogi policjant, który jechał z naprzeciwka nawet nie spojrzał na pieszego. Rozumiem, że no kurde, akurat może było coś ważniejszego, ale to nie była pojedyncza akcja. Wiele razy w różne inne dni nie objęte akcją, także widziałem jak policja na takie rzeczy nie reaguje - zapomniałbym, co za ignorant ze mnie, no przecież 5 grudnia nie było akcji! To pewnie dlatego, nie? Fajne akcje, ale czasami nie mają nic wspólnego z realnym stanem rzeczy.