Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 grudnia 2013

"Ludzie z węgla" w Bibliotece Miejskiej

"Ludzie z węgla" w Bibliotece MiejskiejZobacz więcej zdjęć
fot. Ania Gniady / jastrzebieonline.pl

5 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy fotografii ”Ludzie z Węgla”. Zdjęcia, poprzez ukazywanie kopalni oraz ludzi w nich pracujących, nawiązują do tradycji górniczych miasta.

Autorami wystawy fotografii są Aneta Nowicka oraz Bolesław Dymiński. - Chciałam tym zdjęciami oddać hołd górnikom, którzy bardzo ciężko pracują w trudnych warunkach - powiedziała Aneta Nowicka.

Podczas wernisażu odbyło się również spotkanie z Danielem Kadłubcem, autorem książki "Górniczy śmiech: komizm ludowy pogranicza czesko-polskiego". Była to również okazja do promocji książki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Górnictwo: "Polska jest gotowa wspierać Bangladesz" Górnictwo: "Polska jest gotowa wspierać Bangladesz"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!