Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 grudnia 2013

JKH GKS Jastrzębie przegrał w Oświęciu 1:4

JKH GKS Jastrzębie przegrał w Oświęciu 1:4
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość Unii Oświęcim w niedzielnym meczu, rozgrywanym w Oświęcimiu. To trzeci raz w tym sezonie, kiedy zawodnicy Unii pokonali JKH. 

Początek spotkania zapowiadał wyrównaną walkę. Już po kilku minutach jastrzębianie mogli prowadzić, ale Tomasz Kulas minimalnie spudłował. W 10. minucie wynik otworzył Radek Prochazka. W 17. minucie to Przemysław Odrobny musiał wyciągać krążek z bramki. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej tercji inicjatywę na boisku przejęli gospodarze. Mimo tego, czterokrotnie grali w przewadze, nie potrafili pokonać zawodników JKH. Dopiero w 39. minucie udało im się strzelić gola. Zamieszanie pod bramką wykorzystał Peter Tabaczek.

Na ostatnią tercję hokeiści JKH GKS Jastrzębie wyjechali w bojowych nastrojach. Jastrzębianie mogli doprowadzić do remisu, ale zawodziła skuteczność. W 53. minucie samopoczucie jastrzębian popsuł Wojciech Wojtarowicz, który strzelił dla Unii Oświęcim trzeciego gola. Trener JKH, Mojmir Trliczik w ostatnich minutach zdecydował się na zdjęcie bramkarza i wystawienie kolejnego zawodnika. Tę sytuację wykorzystali oświęcimianie, którzy trafili do pustej bramki i zdobyli czwartego gola.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
B.10.12.2013 6:30

ale cięzko się gra na boisku jeszcze mając łyzwy na nogach :P

gość09.12.2013 6:57

Żenada,inaczej nie da się tego opisać...trener do wymiany bo wyników nie będzie,niech zarząd się szybko obudzi bo na koniec sezonu nie będzie nawet czwórki...

rajski09.12.2013 2:21

Nie ladnie panowie, nie ladnie

Dario08.12.2013 22:03

No i co to ma być??? :/