Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 grudnia 2013

W poniedziałek będą kontrolować kierowców

W poniedziałek będą kontrolować kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek od samego rana, policjanci z Jastrzębia prowadzą wzmożone kontrole, mające na celu wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

- Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

Od początku grudnia, funkcjonariusze zatrzymali trzech kierowców, którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu. W listopadzie, w ręcej policji trafiło 22 nietrzeźwych kierowców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zdzisłaf09.12.2013 10:35

a kiedy wezmą się za wariatów, którzy przekraczają prędkość przesadny sposób, n.p. na Ruptawie?