Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
9 grudnia 2013

W poniedziałek będą kontrolować kierowców

W poniedziałek będą kontrolować kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek od samego rana, policjanci z Jastrzębia prowadzą wzmożone kontrole, mające na celu wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

- Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

Od początku grudnia, funkcjonariusze zatrzymali trzech kierowców, którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu. W listopadzie, w ręcej policji trafiło 22 nietrzeźwych kierowców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zdzisłaf09.12.2013 10:35

a kiedy wezmą się za wariatów, którzy przekraczają prędkość przesadny sposób, n.p. na Ruptawie?