Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
9 grudnia 2013

Urzędnicy też dołączyli się do Szlachetnej Paczki

Urzędnicy też dołączyli się do Szlachetnej Paczki
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

Urzędnicy z jastrzębskiego magistratu po raz drugi włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Paczka trafi do matki, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

"Szlachetna Paczka" to inicjatywa mają pomóc potrzebującym rodzinom. Darczyńcy fundują paczki dla konkretnej rodziny, biorąć pod uwagę jej potrzeby. Taka paczka od urzędników trafiła do samotnej matki z Jastrzębia-Zdroju. Znalazły się w niej najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak ręczniki, koce, środki przemysłowe, ubrania oraz pralka, której nie posiadała. W Jastrzębiu-Zdroju taka pomoc trafiła do 26 rodzin.

W tegorocznej Szlachetnej Paczce wzięło udział blisko 1900 osób. Zorganizowano ją w 508 lokalizacjach w całej Polsce. W poprzednim roku pomoc dotarła do ponad 55 tysięcy osób.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jakub09.12.2013 15:39

Wspaniała inicjatywa !