Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 grudnia 2013

60-latka potrącona na przejściu na Podhalańskiej

60-latka potrącona na przejściu na Podhalańskiej
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W poniedziałek po południu na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Podhalańskiej kierowca potrącił kobietę. Policja bada przyczyny wypadku.

Ranna 60-letnia kobieta z urazem nogi i wstrząśnieniem mózgu trafiła do szpitala. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Policja bada szczegóły zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że znajdujący się za kierownicą fiata 34-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, jadąc w kierunku Osiedla Zdrój, potrącił znajdującą się na pasach kobietę. O przyczynach potrącenia, będzi można mówić po ustaleniu szczegółów wypadku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
a11.12.2013 15:21

Odblaski i jeszcze raz odblaski w takie ponure jesienne dni naprawdę nie widać pieszego w dodatku, kiedy nie ma oświetlenia , ludzie starsi wieczorem idą do kościoła ubrani w większości na czarno są nie do zauważenia, w dodatku brak poboczy, tak jest na Wyzwolenia w Ruptawie, ale na pewno na innych ulicach też, a więc apel do pieszych oznaczcie się, bo warto, życia nikt nam nie wróci, nawet najlepszy ubezpieczyciel.

nick't11.12.2013 12:28

SWD nie usprawiedliwia tego że pieszego w ogóle nie widać niedawno sam bym potrącił faceta wbiegającego w czarnym ubraniu w czasie deszczu wieczorem na pasy. Nie ma szans go zauważyć. Ludzie pomyślcie trochę noście odblaski. 10 mniej nie pomoże jak pieszy ładuje się pod samą maskę bo przecież ma przejście. Odblask niewiele kosztuje a naprawdę nawet mały element odblaskowy poprawia bezpieczeństwo. Nie musi być to element stały by nie szpecił garderoby. Są opaski odblaskowe. Nie jesteś w stanie ogarnąć się i zakupić takowy to działają w naszym mieście ale, i nie tylko, organizacje które Wam pomogą. Zgłoście się a dostaniecie taki odblask na pewno. Z tego co wiem to Wydział ruchu drogowego rozdaje takie odblaski dzieciom i staż miejska też. Z tego co pamiętam to Ratownicy z Automobilklubu rozdawali takie odblaski na Dniach Jastrzębia. A całkiem niedawno widziałem odblask przyklejany z Wodociągów. Czy to takie trudne? Nam kierowcą naprawdę to pomoże. Na szczęście co nie którzy producenci obuwia czy odzieży wszywają odblaski na stałe.
Czy złotówka za cenę życia to aż tak dużo? http://allegro.pl/opaska-odblaskowa-odblask-zolta-17763-05-a-i3715940571.html 

SJZ11.12.2013 8:31

SWD k...... znowu

jastrzębianka10.12.2013 22:42

SWD swoją drogą, ale zauważcie jak słabo oświetlone są przejścia dla pieszych w szczególności że zaczyna się robić ciemno już wcześniej i gdy kierowca z przeciwka nas oślepia światłami i to co niekiedy piesi wyczyniają na pasach ..

sjz10.12.2013 16:29

O dziwo sprawca był trzeźwy...

jarek10.12.2013 14:19

SWD i wszystko jasne