Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 grudnia 2013

Odbyła się konferencja logopedyczna-edukacyjna

  • Odbyła się konferencja logopedyczna-edukacyjna
  • Odbyła się konferencja logopedyczna-edukacyjna
  • Odbyła się konferencja logopedyczna-edukacyjna
  • Odbyła się konferencja logopedyczna-edukacyjna
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

10 grudnia w Domu Zdrojowym zorganizowana została ogólnopolska konferencja logopedyczna-edukacyjna "Synergia. Mowa - Terapia - Wychowanie". Spotkanie połączone było z promocją książki o tym samym tytule.

Konferencję zorganizował Zespół Szkół Specjalnych nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju przy współudziale Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Spotkanie zostało połączone z promocją wydawniczą monografii wieloautorskiej, zatytułowanej "Synergia. Mowa - Terapia - Wychowanie", a zredagowanej przez Annę Hetman i Mirosława Michalika, nauczycieli ZS nr 10.

- Naukowemu spotkaniu przyświecała idea synergii, zgodnie z którą realizacja kilku różnych działań równocześnie daje większe korzyści, niż wdrażanie tych projektów oddzielnie, a efekt pracy zespołowej jest większy, niż suma poszczególnych efektów indywidualnych - mówiła Anna Hetman, współautorka publikacji.

W trakcie konferencji odbyły się również wykłady, które wygłosili reprezentanci m.in. Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Pedagogiczny w Krakowie, Uniwersytetu Łódzkiego i katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego na czele z prof. UŚ dr hab. Danutą Plutą Wojciechowską i prof. UP doktorem hab. Mirosławem Michalikiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!