Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
12 grudnia 2013

Pijany mężczyzna groził żonie pozbawieniem życia

Pijany mężczyzna groził żonie pozbawieniem życia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W jednym z mieszkań na Osiedlu Zdrój, pijany 41-latek w trakcie awantury groził żonie pozbawieniem życia. Kobieta w obawie przed nim uciekła z dziećmi z mieszkania.

W nocy z 10 na 11 grudnia patrol policji wezwany został na Osiedle Zdrój, do mieszkania, w którym trwała awantura rodzinna.

- Gdy policjanci przyjechali pod wskazany adres, awantura jeszcze trwała, a obawiająca się swojego męża kobieta, uciekła wraz z dziećmi z mieszkania. Z relacji 37-latki wynikało, że pijany partner groził jej pozbawieniem życia, nie stroniąc przy tym od rękoczynów - informuje policja.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, choć policjanci wyraźnie wyczuwali od niego woń alkoholu. W uwagi na jego zachowanie, został umieszczony w celi. Policja prowadzi czynności wyjaśniające sprawę. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Rodzina została objęta tzw. niebieską kartą. To program stworzony przez Komendę Główną Policji, który ma na celu ochronę i pomoc osobom, które doświadczyły przemocy w rodznie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Mateusz Wdówka13.12.2013 12:07

Żona przed menstruacją, wcale się nie dziwie - też by mnie szlag trzasną. Ja bym ją podał o znęcanie się psychiczne nad mężem ;D Nie panowie? :)

anty do R13.12.2013 11:06

Bredzisz, świat nie jest czarno-biały, nie dzieli się na świętych Mikołajów i złych wilków, to tylko w bajkach.

Anioł12.12.2013 17:07

Internety mają o czym pisać.

R12.12.2013 16:59

Do anty
Wiesz po co - po to żeby tacy jak on mieli się na baczności. Że ich bezkarność się wcześniej czy później skończy . I bardzo dobrze takich zwyrodnialców jak on powinno się piętnować na każdym kroku.

anty12.12.2013 16:24

po co policja podaje takie rzeczy do publicznej wiadomości? Że niby coś robią? To są rodzinne dramaty, a wszyscy dookoła muszą wiedzieć, wszyscy sąsiedzi palcami wytykać, tylko pogarszają sprawę w ten sposób./

Anioł12.12.2013 14:22

Mąż. czy partner? Bo to duża różnica.

a12.12.2013 10:17

Nadoił się jakiś muzgojebów i mu odwaliło, szkoda rodziny po pobycie na dołku pownien zrozumieć swoje postępowanie