Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 grudnia 2013

Pijany mężczyzna groził żonie pozbawieniem życia

Pijany mężczyzna groził żonie pozbawieniem życia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W jednym z mieszkań na Osiedlu Zdrój, pijany 41-latek w trakcie awantury groził żonie pozbawieniem życia. Kobieta w obawie przed nim uciekła z dziećmi z mieszkania.

W nocy z 10 na 11 grudnia patrol policji wezwany został na Osiedle Zdrój, do mieszkania, w którym trwała awantura rodzinna.

- Gdy policjanci przyjechali pod wskazany adres, awantura jeszcze trwała, a obawiająca się swojego męża kobieta, uciekła wraz z dziećmi z mieszkania. Z relacji 37-latki wynikało, że pijany partner groził jej pozbawieniem życia, nie stroniąc przy tym od rękoczynów - informuje policja.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, choć policjanci wyraźnie wyczuwali od niego woń alkoholu. W uwagi na jego zachowanie, został umieszczony w celi. Policja prowadzi czynności wyjaśniające sprawę. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Rodzina została objęta tzw. niebieską kartą. To program stworzony przez Komendę Główną Policji, który ma na celu ochronę i pomoc osobom, które doświadczyły przemocy w rodznie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Mateusz Wdówka13.12.2013 12:07

Żona przed menstruacją, wcale się nie dziwie - też by mnie szlag trzasną. Ja bym ją podał o znęcanie się psychiczne nad mężem ;D Nie panowie? :)

anty do R13.12.2013 11:06

Bredzisz, świat nie jest czarno-biały, nie dzieli się na świętych Mikołajów i złych wilków, to tylko w bajkach.

Anioł12.12.2013 17:07

Internety mają o czym pisać.

R12.12.2013 16:59

Do anty
Wiesz po co - po to żeby tacy jak on mieli się na baczności. Że ich bezkarność się wcześniej czy później skończy . I bardzo dobrze takich zwyrodnialców jak on powinno się piętnować na każdym kroku.

anty12.12.2013 16:24

po co policja podaje takie rzeczy do publicznej wiadomości? Że niby coś robią? To są rodzinne dramaty, a wszyscy dookoła muszą wiedzieć, wszyscy sąsiedzi palcami wytykać, tylko pogarszają sprawę w ten sposób./

Anioł12.12.2013 14:22

Mąż. czy partner? Bo to duża różnica.

a12.12.2013 10:17

Nadoił się jakiś muzgojebów i mu odwaliło, szkoda rodziny po pobycie na dołku pownien zrozumieć swoje postępowanie